Naucz się tańczyć salsę lub poznaj zmysłową bachatę - warsztaty taneczne dla kobiet!

Love 2 Dance to seria cotygodniowych tanecznych warsztatów solo dla kobiet, fuzja seksownej salsy i zmysłowej bachaty. Jeśli chcesz poznać magię latynoskich ruchów, pełnych gracji i seksapilu oraz odkryć swoją kobiecość, to właśnie na tych zajęciach nie może Cię zabraknąć.

Bachata wyróżnia się spośród innych karaibskich rodzajów tańca niezwykłą zmysłowością. Salsa natomiast jest jednym z najbardziej gorących i energicznych tańców, które sporadycznie przeplatane są elementami improwizacji do porywającej muzyki. Główną zaletą salsy i bachaty jest użytkowość oraz uniwersalność. Nauka ruchów jest prosta i bez problemu będziesz mogła przełożyć je na dowolny parkiet. Popracujemy nad formą i postawą ciała, nad wyrazistym i kobiecym ruchem rąk, dłoni, bioder oraz stóp.

Pamiętaj, na tych zajęciach nie musisz być perfekcyjna. Nauczysz się tańczyć dla duszy i ciała. Wypełnią Cię pozytywne emocje, będziesz improwizować, będziesz sobą, będziesz szczęśliwa! Pasja to radość, która się mnoży, kiedy się ją dzieli!!!

Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu, w każdy poniedziałek w godzinach od 19:10-20:10 na sali baletowej w kinie Wolność. Koszt miesięcznego karnetu to kwota 48 zł/os (4 poniedziałki); jednorazowe wejście 15zł. Start: 13 kwietnia 2015r. Zapisy u instruktora Barbary Kalenik tel.796 36 33 44 - ilość miejsc ograniczona.

 

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na:

    

NEWSLETTER

Wpisz poniżej swój e-mail, aby otrzymywać najświeższe aktualności.