Ludzie SAPiKu

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury SAPiK to instytucja w sposób pionierski podchodząca do zadań. Racjonalnie lokując środki i zasoby ludzkie, efektywnie osiąga postawione przed sobą cele, niedostępne dla wcześniej działających instytucji. Działa na trzech polach: kultura– organizując masowe oraz kameralne imprezy, promocja– promując turystycznie i gospodarczo miasto i region oraz biznes– eventy integracyjne, szkolenia, public i media relations.

 

W budynku na ulicy Wyszyńskiego 65 znajdują się biura dyrektorów, dział promocji, księgowość, administracja, kasa SAPiK oraz kino "Wolność".

 

SAPiK, ul. Wyszyńskiego 65; tel. 94 712 83 02

Kamil Klimek – Dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury

Wielkopolanin z urodzenia – szczecinecczanin z wyboru. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Specjalista z dziedziny Public Relations i publicystyki ekonomicznej. W SAPiK-u od pierwszych miesięcy działalności. Miłośnik mocnego rocka i dobrego kina.
E-mail: k.klimek@sapik.pl

  

Łukasz Koczan - Zastępca Dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury

Dzięki doświadczeniu reportera radiowego jest zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie boi się nowych wyzwań. – obecnie bezpośrednio zarządza otwartym we wrześniu 2013 roku Centrum Konferencyjnym ZAMEK. Pracowity jak mrówka, zawsze życzliwy i pomocny. Sukcesy osiągał również w olimpijskiej dyscyplinie Taekwondo WTF.
E-mail: koczan@sapik.pl

 

Teresa Kawcewicz - Specjalista ds. kancelaryjnych

„Oaza” życzliwości. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Kompendium wiedzy o SAPiK-u.
E-mail: sapik@sapik.pl

 

Małgorzata Rebidas - Kierownik Administracji 

Znakomicie zarządza stale powiększającymi się zasobami SAPiK. Nieoceniona we współpracy ze wszystkimi innymi działami i instytucjami. Wrodzony optymizm pomaga jej załatwić "sprawy nie do załatwienia".
E-mail: m.rebidas@sapik.pl

 

Barbara Bukowska - Kierownik Bibliotek

Kocha literaturę współczesną, piosenkę autorską i dobre kino. Ze szczecineckich bibliotek uczyniła miejsce nie tylko udostępniania bogatych zbiorów literatury pięknej
i specjalistycznej, ale także ważny ośrodek spotkań z pisarzami i kameralnych ekspozycji sztuki. Na co dzień  - jako była lekkoatletka – nie  zapomina o aktywności fizycznej.

E-mail: b.bukowska@sapik.pl

 

 

Andrzej Górka - Specjalista ds. promocji

Animator kultury teatralnej. Miłośnik poezji, autor cyklu wierszy o "mężczyźnie po trzydziestce". Dusza artysty, sylwetka atlety, kunszt aktorski i pióro doświadczonego współpracownika mediów.
E-mail: a.gorka@sapik.pl

 

Mirosław Korkus - Grafik

Fotograf. Jego zmysł kompozycji przydaje się przy produkcji filmów i spotów promocyjnych. Chodząca encyklopedia heavy metalu, kolekcjoner rzadkich wydań winylowych. W wolnym czasie  pasjonat nurkowania.

E-mail: m.korkus@sapik.pl 

 

 

Danuta Szulecka - Specjalista ds. promocji

Dla przyjaciół i kolegów po prostu Duśka. Prawdziwy wulkan dobrej energii i ciekawych pomysłów. Uwielbia koncerty rockowe - od kilu lat nie opuściła żadnego Przystanku Woodstock. Miłośniczka  europejskiego  kina i rowerowych wycieczek.

E-mail: d.szulecka@sapik.pl

 

Ewa Relska - menadżer Centrum Informacji Turystycznej

Polonistka, miłośniczka muzyki alternatywnej i egzotycznych podróży. Zna na pamięć wszystkie teksty piosenek zespołu „Czwarta nad ranem”. Lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Jej poczucie humoru rozjaśnia współpracownikom nawet najbardziej pochmurne dni.

E-mail: e.relska@sapik.pl

  

Jolanta Korsak - Kopterska - Starszy specjalista ds. plastyki

Miłośniczka dobrego malarstwa, jednakowo ceniąca artystyczne dokonania Vermera, Pollocka i Starowiejskiego. Nieprzejednany wróg wszelkich odmian artystycznego kiczu. Dobry duch szczecineckich artystów i niezmordowany organizator wystaw plastycznych w Galerii Sztuki ZAMEK.
E-mail: art.galeria@interia.pl

 

Katarzyna Balon - Instruktor artystyczny ds. tańca

Temperament – Samby! Wdzięk – Wiedeńskiego walca! Lekkość – Slow Foxa! Niestrudzona popularyzatorka tańca towarzyskiego w naszym mieście i regionie. Szefowa Aidy i wymagajacy strażnik tanecznej tradycji. Terpsychora byłaby z niej dumna!
E-mail: ktt.aida@wp.pl

 

Jarmila Góra - Instruktor artystyczny ds. tańca

Dynamiczna i ekspresyjna "matka" Rebelii. W Czechach urodzona, w Afryce wychowana. Jej układy taneczne budzą zazdrość wśród najlepszych choreografów świata.
E-mail: rebelia@sapik.pl

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: