Repertuar kina

   

 Młodzi Tytani: Akcja! Film (2D dubbing)

 Emisja: data: godzina:
14 września godz. 16:00
15 - 16 września godz. 15:00
17 - 20 września godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / USA / 6+ / 1 godz. 32 min

 

Opis: 

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach - znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy - Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood…  Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów! Czy można wyczarować radość?

 

 

 Juliusz PREMIERA!

 Emisja: data: godzina:
14 września godz. 18:00 i 20:00
15 - 16 września godz. 17:00 i 19:00
 17 - 18 września godz. 18:00 i 20:00
 20 września  godz. 18:00 i 20:00 
23 września   godz. 17:00 i 19:00 
24 - 25 września  godz. 18:00 i 20:00 
27 września
godz. 18:00 i 20:00 
Gatunek / Czas trawania: Komedia / Polska / 14+

 

Opis:

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą… 

 

 

 

Patryk (2D dubbing)

 Emisja: data: godzina:
 23 września  godz. 15:00,
24 - 27 września godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  familijny / Wielka Brytania / 6+ / 1 godz. 34 min

 

Opis:

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.  

 

 

 

 Mała stopa PREMIERA!

 Emisja: data: godzina:
28 września  godz. 16:00 (2D dubbing) i 18:30 (3D dubbing)
 29 września godz. 15:00 (3D dubbing) i 17:00 ( 2D dubbing)
30 września godz. 15:00 (3D dubbing) i 17:00 (3D dubbing)
1 października  godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing) 
2 października  godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing) 
3 października  godz. 16:00 (3D dubbing) 
4 października
godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing) 
5 października godz. 16:00 (3D dubbing) 
8 października  godz. 16:00 (3D dubbing) 
9 - 11 października  godz. 16:00 (2D dubbing) 
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / USA / 6+

 

Opis:

Przygodowa animacja "Mała Stopa" przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

 

 

 Szpieg, który mnie rzucił (2D napisy)

 Emisja: data: godzina:
28 września godz. 20:00
29 - 30 września godz. 19:00
1 - 2 października godz. 20:00
 4 października godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  Komedia / USA / 12+ / 1 godz. 56 min

 

Opis:

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.  

 

 

 

 Smak zemsty. Peppermint. 

 Emisja: data: godzina:
5 października godz. 18:00
października godz. 18:00
października godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania: 1 godz. 35 min / Thriller / USA / 16+/ (2D napisy)

 

Opis:

Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.

 


 

 

 Kamerdyner

 Emisja: data: godzina:
5 października godz. 20:00
października godz. 19:00
października godz. 20:00
 9 października   godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  2 godz. 30 min / Dramat / Polska / 14+

 

Opis:

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan) pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce dla Kaszub na mapie Polski, a potem buduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, jednocześnie sprawia, że Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Zbliża się II wojna światowa. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców wzbierają niechęć i nienawiść. Tragicznym finałem tych napięć jest brutalny mord w lasach Piaśnicy…   

 

 

 

 Niesamowita historia Wielkiej Gruszki 

 Emisja: data: godzina:
12 października godz. 16:00 
14 października godz. 15:00
15 - 18  października godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 22 min. / Animacja / Dania / BO / (2D dubbing)

 

Opis:

Film jest opowieścią o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Nic nie jest typowe – po pierwsze, są zwierzętami; po drugie, każde z nich ma własny pomysł na podróż. Jak to wszystko pogodzić? Można, gdyż obydwoje są żądni przygód, zmagań z piratami i spotkań z fantastycznymi stworami. Jednak, czy są gotowi na takieprzeżycia? Czy sprostają czekającym ich wyzwaniom, czy spotkanie oko w oko ze smokiem ich nie przerośnie? Wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.   

 

 

 

 Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

 Emisja: data: godzina:
12 października godz. 18:00
14 października godz. 17:00
15 -16  października godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania: 1 godz. 39 min. / Wojenny / Polska / 14+ / (2D dubbing)

 

Opis:

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

 

 

 

 The Meg

 Emisja: data: godzina:
12 października godz. 20:00
14 października godz. 19:00
15 -16  października godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania: 1 godz. 53 min. / Horrror / USA / 16+ / (3D napisy)

 

Opis:

Pięć lat wcześniej ekspert od nurkowania, komandor Jonas Taylor, napotkał nieznane zagrożenie w niezbadanych głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania wykonywanej misji i pozostawienia części swojej załogi. To tragiczne w skutkach zdarzenie doprowadziło do jego zwolnienia ze służby w atmosferze skandalu. Jednak tym, co ostatecznie zrujnowało jego karierę, małżeństwo i odebrało mu reszki honoru, była niczym niepoparta, niewiarygodna historia o przyczynie katastrofy. Taylor utrzymywał, że jego jednostkę zaatakowało gigantyczne, ponad 20-metrowe stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Jednak kiedy na dnie oceanu osiada uszkodzona łódź podwodna z byłą żoną komandora pośród członków załogi, to właśnie on otrzymuje telefon. Chwytając szansę przywrócenia dobrego imienia czy też porywając się na samobójczą misję, Jonas musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować życie swoje oraz każdego członka załogi uwięzionego w głębinach, zadając sobie jedno pytanie: Czy to możliwe, że Carcharodon Megalodon ― największy morski drapieżnik, jaki kiedykolwiek istniał, nadal żyje... i poluje na kolejne ofiary?

 

 

 

 Biały Kieł

 Emisja: data: godzina:
20 października godz. 14:00
21 października godz. 15:00
22 - 25 października godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 25 min. / Animacja / Francja / (2D dubbing)

 

Opis:

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

 


 

 

 Predator

 Emisja: data: godzina:
21 października godz. 17:00
22 - 23 października godz. 18:00
25 października godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 41 min. / Akcja / USA / 14+ / (2D napisy)

 

Opis:

Reżyser Shane Black ("Iron Man 3") przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.  

 

 

 

 Dogman

 Emisja: data: godzina:
21 października godz. 19:00
22 - 23 października godz. 20:00
25 października godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania: 1 godz. 42 min. / Dramat / Francja / 14+ / (2D napisy)

 

Opis:

Mieszkańcy włoskiego miasteczka wiedzą, że Marcello, miejscowy psi fryzjer, nie skrzywdziłby nawet muchy. Niepozorny, ale lubiany przez wszystkich, dzieli swój czas między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Z powodzeniem unika kłopotów, przynajmniej dopóki nie pojawia się Simone – trzęsący całą okolicą, wiecznie naćpany osiłek. Kiedy po raz kolejny bezwzględnie wykorzysta naiwność Marcella, psi fryzjer będzie musiał się odgryźć.

 


 

 

 Stateczek Eliasz

 Emisja: data: godzina:
26 października godz. 16:00
27 października godz. 14:00
28 października godz. 15:00
29 - 31 października   godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 13 min. / Animowany / Norwegia / BO (2D dubbing)

 

Opis:

Podczas wielkiego sztormu Eliasz odbiera sygnał wezwania na pomoc. Udaje mu się uratować zagrożony statek i w nagrodę zostaje zaproszony do pracy w Wielkim Porcie. Ale praca w nowym miejscu nie jest wcale taka prosta. Jednak Eliasz daje sobie radę. Pewnego wieczoru udaje mu się podsłuchać rozmowę przestępców, którzy nielegalnie wydobywają radioaktywny metal, który emituje fale elektromagnetyczne wpływające na pogodę. Eliasz musi zwrócić się o pomoc do swych starych przyjaciół aby zdemaskować przestępców.

 

 

 

 Zegar Czarnoksiężnika 

 Emisja: data: godzina:
26 października godz. 18:00
28 października godz. 17:00
29 - 30 października  godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 44 min. / Fantasy / USA / 12+ / (2D dubbing)

 

Opis:

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.  

 

 

 

 Tajemnice Silver Lake 

 Emisja: data: godzina:
26 października godz. 20:00
28 października godz. 19:00
29 - 30 października godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania: 2 godz. 19 min. / Kryminał / USA / 14+ / (2D napisy)

 

Opis:

33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka (Riley Keough) znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów. W jego głowie wszystko zaczyna łączyć się w jedną mroczną układankę, którą postanawia rozwikłać. Za wszelką cenę.

 


 


Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: