Repertuar kina

       

 

Dziadek do orzechów PREMIERA!

 Emisja: data: godzina:
8 - 9 listopada   godz. 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (3 D dubbing) 
10 listopada godz. 14:00 (3 D dubbing)
12 listopada   godz. 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (3 D dubbing)  
14 listopada  godz. 16:00 (2 D dubbing) 
15 listopada   godz. 16:00 (2 D dubbing) , godz.18:00 (2 D dubbing)   
16 listopada   godz. 18:00 (2 D napisy)  
18 listopada  godz. 17:00 (2 D napisy)   
19 - 20 listopada  godz. 18:00 (2 D napisy)   
22 listopada  godz. 18:00 (2 D napisy) 
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 40 min. / Familijny / Fantasy / USA / (3 D dubbing) / (2 D dubbing, napisy)

 

Opis:

Magiczna historia w przepięknej oprawie! Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja Disneya inspirowana klasyczną baśnią E.T.A Hoffmana z Keirą Knightley, Helen Mirren oraz Morganem Freemanem w rolach głównych wejdzie na ekrany polskich już na początku listopada. 

 

 

  

 Źle się dzieje w El Royale

 Emisja: data: godzina:
9 listopada godz. 20:00
12 listopada godz. 20:00
15 listopada  godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  2 godz. 22 min. / Thriller / USA / 16 + / 2 D napisy

 

Opis:

Siedmioro obcych sobie ludzi, z których każdy skrywa mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale, nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie… zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło.

 

 

 

 

 Hotel Transylwania 3 

 Emisja: data: godzina:
16 listopada  godz. 16:00
17 - 18 listopada  godz. 15:00
19 - 22 listopada  godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 37 min. / Animacja / USA / BO  / 2 D dubbing

 

Opis:

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

 

 

 

 Pierwszy człowiek 

 Emisja: data: godzina:
16 listopada   godz. 20:00 
18 listopada  godz. 19:00 
19 - 20 listopada   godz. 20:00  
22 listopada  godz. 20:00   
Gatunek / Czas trawania:  2 godz. 21 min. / Biograficzny / USA / 13 + / 2 D napisy

 

Opis:

Damien Chazelle i Ryan Gosling łączą siły w historycznej opowieści o misji NASA, dzięki której na Księżycu wylądował człowiek. Film skupia się na życiu Neila Armstronga w latach 1961-1969. „Pierwszy człowiek” to wstrząsająca, opowiedziana w pierwszej osobie historia na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Zapis trudu, wyrzeczeń i poświęcenia, które wiązały się z jedną z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości.

 

 

 

 

 Kopciuszek. Historia prawdziwa

 Emisja: data: godzina:
23 listopada    godz. 16:00
24 - 25  listopada    godz. 15:00 
26 - 29  listopada    godz. 16:00  
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 27 min. / Animacja / USA / BO / 2 D dubbing

 

Opis:

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie. 

 

 

 

 Serce nie sługa

 Emisja: data: godzina:
23 listopada   godz. 18:00 
24 - 25 listopada  godz. 17:00 
26 - 27 listopada  godz. 18:00 
29 listopada   godz. 18:00  
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 30 min. / Komedia romantyczna / Polska / +12 

 

Opis:

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

 


 

 

 Zwyczajna przysługa

 Emisja: data: godzina:
23 listopada   godz. 20:00 
24 - 25 listopada   godz. 19:00 
26 - 27  listopada   godz. 20:00 
29 listopada   godz. 20:00  
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 57 min. / Komedia sensacyjna / USA / +15 / 2 D napisy 

 

Opis:

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

 

 

 

 

 Poczta Świętego Mikołaja 

 Emisja: data: godzina:
30 listopada  godz. 16:00
2 grudnia godz. 15:00
3 - 6 grudnia  godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania: 1 godz. 30 min. / Animacja / Hiszpania / BO / 2 D dubbing 

 

Opis:

W sekretnym miejscu na Antarktydzie żyją od wieków wszystkie duchy Bożego Narodzenia. Pośród wielu innych mieszkają tam między innymi: nasz Święty Mikołaj, Trzej Mędrcy ze wschodu oraz Hoteiosho z Japonii. Kiedyś mieszkał tam także Monopolish - duch świąt ze starożytnego Rzymu - lecz został wygnany gdyż chciał być jedynym Mikołajem dla całego świata. Teraz Święta są zagrożone bo zły duch Monopolish porwał japońskiego Mikołaja i coroczny zjazd Mikołajów nie może się odbyć. A to jeszcze nie wszystko bo Monopolish planuje porwać wszystkich Mikołajów i sam zostać jedynym, złym duchem Świąt. Cała nadzieja w małej elfce zwanej Pixi Post. To ona przebrana za człowieka ruszy na misję by uratować Święta i prezenty dla wszystkich dzieci na świecie.

 

  

 

 

 Jak pies z kotem 

 Emisja: data: godzina:
30 listopada  godz. 18:00
2 grudnia godz. 17:00
3 - 4 grudnia  godz. 18:00
 6 grudnia godz. 18:00 
Gatunek / Czas trawania:  1 godz. 42 min. / Dramat / Komedia / Polska / 15 +

 

Opis:

Najnowszy film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych „Dziewczyn do wzięcia”, to słodko-gorzki obraz relacji rodzinnych, dla którego inspiracją jest prawdziwa historia. Pełna ironicznego humoru wizja nieszablonowej rodziny, z jej konfliktami i rywalizacją, niepozbawiona momentów wzruszenia i autentycznej bliskości. Gdy starszy z braci Andrzej, nagle zachoruje, młodszy pomimo różnic i muru nieporozumień jaki przez lata wyrósł między nimi, podejmie się opieki nad potrzebującym pomocy bratem.

 

  

 

 

 Planeta Singli 2 

 Emisja: data: godzina:
30 listopada  godz. 20:00
2 grudnia godz. 19:00
3 - 4 grudnia godz. 20:00
6 grudnia  godz. 20:00 
Gatunek / Czas trawania: Komedia romantyczna / Polska / 15 + / 2 D 

 

Opis:

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

 

  

 


Repertuar kina "Wolność"

 



 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: