Repertuar kina

  

Lego przygoda 2

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.16:00
24 marca godz.13:00
25 - 27 marca godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Australia / 6+ / 1 godz. 46 min. / 3D dubbing

 

Opis:

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

 

 

 

Mirai

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.18:00
24 marca godz.17:00
25 - 26 marca godz.18:00
Gatunek / Czas trawania:

Anime / Japonia / 7+ / 1 godz. 40 min. / 2D napisy

 

Opis:

5-letni Kun nie radzi sobie z zazdrością po pojawieniu się w domu młodszej siostry. Wbrew oczekiwaniom rodziców nie darzy małej Mirai miłością i nie kryje swojej frustracji. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Daje to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Obserwuje dziadka, którego pasją były motocykle, mamę, która – zupełnie tak jak on – nie lubiła podporządkowywać się woli dorosłych oraz swoją nastoletnią siostrę. Czy te spotkania pozwolą Kunowi nauczyć się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych?

 

  

 Zabawa, zabawa

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.20:00
24 marca godz.19:00
25 - 26 marca godz.20:00
 28 marca  godz.20:00
Gatunek / Czas trawania:  Dramat / Polska / 15+ / 1 godz. 28 min.

 

Opis:

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

 

 

Robaczki z zaginionej dżungli

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz.16:00
30 marca godz.15:00
1 - 4 kwietnia godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Chiny / 6+ / 1 godz. 32 min. / 2D dubbing

 

Opis:

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

 

 

 Alita:Battle Angel 

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz. 18:00
1 - 2 kwietnia godz. 18:00
4 kwietnia godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / Argentyna / 13+ / 2 godz. 2 min. / 2D napisy 

 

Opis:

Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości - posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać. 

 

 

 Glass

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz. 20:20
1 - 2 kwietnia godz. 20:20
4 kwietnia godz. 20:20
Gatunek / Czas trawania:  Thriller / USA / 13+ / 2 godz. 9 min. / 2D napisy

 

Opis:

„Glass” to kolejne autorskie dzieło M. Night Shyamalana (twórcy m.in. kultowego już dziś „Szóstego Zmysłu”). Twórca jest odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, a także produkcję obrazu. „Glass” jest kontynuacją poprzednich filmów Shyamalana “Niezniszczalny” (2000) i “Split” (2016). Reżyser łączy narrację znaną widzom z tych dwóch filmów w thrillerze utrzymanym w komiksowej konwencji. „Niezniszczalny” Bruce Willis powraca jako David Dunn, strażnik, który ma nadludzką siłę i wytrzymałość, a także, poprzez dotyk, zdolność widzenia zbrodni popełnionych przez innych. Samuel L. Jackson ponownie pojawia się na ekranie jako Elijah Price, znany również pod pseudonimem Mr. Glass. Grany przez Jacksona bohater jest masowym mordercą i teoretykiem komiksów z nadludzką nadludzką inteligencją. Również James McAvoy powraca do swojego filmowego wcielenia Kevina Wendella Crumba, byłego pracownika ZOO w Filadelfii, bohatera o wielu tożsamościach znanego z filmu „Split”. W filmie David Dunn ściga nadludzkie wcielenie Crumba, w wyniku czego dojdzie do serii bardzo niebezpiecznych zdarzeń. Z mroku wyłoni się Price, który posiada sekret istotny dla losów obu mężczyzn.

 

 

 Jak wytresować smoka 3 

 Emisja: data: godzina:
5 kwietnia    godz. 16:00 
6 - 7 kwietnia   godz. 15:00 
8 - 11 kwietnia     godz. 16:00 
Gatunek / Czas trawania: Animacja / USA / 6 + / 1 godz. 44 min. / 2D dubbing

 

Opis:

Ostatni rozdział historii, która oszołomiła widzów na całym świecie, z głównych bohaterów – Czkawki i smoka Szczerbatka – czyniąc obiekt międzynarodowego uwielbienia. Mało która seria animowana wzbudza takie emocje zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.  

 

 

 

 

 Kapitan Marvel 

 Emisja: data: godzina:
5 kwietnia    godz. 18:00  
6 - 7 kwietnia    godz. 17:00 

8 - 9 kwietnia  godz. 18:00 
  
11 kwietnia    godz. 18:00  
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / USA / 12+ / 2 godz. 4 min. / 2D napisy

 

Opis:

Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznej wojny. Tytułowa bohaterka, Carol Danvers, jest oficerem armii Stanów Zjednoczonych, ale wkrótce odkryje prawdę o sobie i stanie się jedną z najpotężniejszych postaci Wszechświata, gdy na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc rasy Kree.   

 

 

 

 

 Całe szczęście 

 Emisja: data: godzina:
5 kwietnia    godz. 20:30 
6 - 7  kwietnia    godz. 19:30

8 - 9 kwietnia    godz. 20:30
 
11 kwietnia    godz. 20:30
 
Gatunek / Czas trawania:  Komedia rom. / Polska / 12+ / 1 godz. 49 min. / 2D 

 

Opis:

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?


 


 

 

Dumbo

 Emisja: data: godzina:
13 kwietnia   godz. 14:30 (2D dubbing),
 godz. 17:00 (3D dubbing)
 
15 kwietnia   godz. 15:30 (3D dubbing),
godz. 18:00 (3D dubbing) 
16 kwietnia   godz. 15:30 (3D dubbing),
godz. 18:00 (3D dubbing) 
17 kwietnia  godz. 16:00 (3D dubbing) 
18 kwietnia   godz. 15:30 (3D dubbing),
 godz. 18:00 (3D dubbing) 
19 kwietnia    godz. 15:30 (3D dubbing),
godz. 18:00 (3D dubbing) 
23 kwietnia godz. 15:30 (2D dubbing),
 godz. 18:00 (2D dubbing) 
24 kwietnia  godz. 16:00 (2D dubbing),
godz. 14:30 (2D dubbing) 
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / USA / 6+ / 2 godz. 10 min.

 

Opis:

Filmowa wersja klasycznej animacji z wytwórni Disneya, w reżyserii Tima Burtona.

    

 

 Przemytnik

 Emisja: data: godzina:
13 kwietnia   godz. 19:30  
15 - 16 kwietnia   godz. 20:30 
18 kwietnia   godz. 20:30 
Gatunek / Czas trawania:  Dramat / USA / 14+ / 1 godz. 56 min. / 2D napisy

 

Opis:

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

 


 

 

 Największy dar

 Emisja: data: godzina:
"Poranek" 2D dubbing - bilety w cenie 10 zł  godz. 9:00
19 kwietnia godz. 20:30  
23 kwietnia  godz. 20:30 
Gatunek / Czas trawania:  Fabularyzowany dok. / Hiszpania / 12+ / 1 godz. 45 min. 

 

Opis:

„Największy dar” to fabularyzowany dokument w konwencji... westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem. Na artystę przychodzi kryzys twórczy i spada masa wątpliwości. Może zmienić zakończenie? Czy w każdej historii ludzie muszą się na końcu pozabijać? Ucieka z planu, by poszukać inspirujących i prawdziwych opowieści, które pomogłyby mu wymyślić inny finał swojego dzieła. Prawdziwe życie okazuje się bardziej zaskakujące niż wymyślone historie… Czy możliwa jest tak bezgraniczna miłość i tak bezwarunkowe przebaczenie? 

 

 

 

 

 PREMIERA! Avengers: The End Game 

 Emisja: data: godzina:
PREMIERA! 25 kwietnia     godz. 17:00 (3D dubbing),
 godz. 20:00 (3D napisy)  
26 kwietnia   godz. 17:00 (2D dubbing), 
 godz. 20:00 (3D dubbing)  
27 kwietnia     godz. 16:00 (3D dubbing), 
 godz. 19:00 (3D napisy) 
28 kwietnia     godz. 16:00 (2D dubbing),
godz. 19:00 (2D napisy) 
29 kwietnia  godz. 17:00 (3D dubbing),
godz. 20:00 (3D dubbing) 
30 kwietnia   godz. 17:00 (3D dubbing),
 godz. 20:00 (3D dubbing) 
2 maja  godz. 17:00 (3D dubbing),
 godz. 20:00 (3D napisy) 
4 maja    godz. 16:00 (3D dubbing),
 godz. 19:00 (3D napisy) 
5 maja    godz. 16:00 (3D dubbing),
godz. 19:00 (3D napisy)
6 maja    godz. 17:00 (3D dubbing),
 godz. 20:00 (2D napisy) 
 7 maja godz. 17:00 (3D dubbing),
godz. 20:00 (3D dubbing) 
9 maja   godz. 17:00 (3D dubbing),
 godz. 20:00 (3D dubbing) 
10 maja   godz. 17:00 (2D dubbing) 
12 maja   godz. 16:00 (2D dubbing) 
13 maja   godz. 17:00 (2D dubbing) 
14 maja   godz. 17:00 (2D napisy) 
 16 maja  godz. 17:00 (2D napisy) 
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / USA / 12+ 

 

Opis:

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.


 


 

 

 Praziomek

 Emisja: data: godzina:
26 kwietnia   godz. 15:00 
27 - 28 kwietnia   godz. 14:00 
29 - 30 kwietnia   godz. 15:00 
2 maja  godz. 15:00  
4 - 5  maja   godz. 14:00
6 - 7 maja   godz. 15:00 
8 maja  godz. 16:00 
9 maja godz. 15:00 
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Kanada / 6+ / 2D dubbing

 

Opis:

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot - brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to... niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: