My Little Pony


 Emisja: data: godzina:
13 października godz.13:30, 15:30 (2D)
15-18 października godz.15:30 (2D)
 20 października  godz. 14:00, 16:00 (2D)
 22 października godz.14:00, 16:00 (2D)
23- 25 października godz. 16:00 (2D)
Gatunek / Czas trawania:  Animacja/Komedia /Przygodowy/Kanada/USA/ 99 minut

Opis:

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

  

 

 To


 

 Emisja: data: godzina:
13 października godz. 20:00
15 -17 października godz. 20:00
20 października godz. 20:00
22- 24 października godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  Horror / USA/ 135 minut

Opis:

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

 

 

 

 

 Dwie Korony


 

 Emisja: data: godzina:
15 października godz.13:00
20 października godz.18:00
22- 24 października godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  Fabularyzowany dokument / Polska/ 92 minuty 

Opis:

"Dwie korony" to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o.Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni. W części dokumentalnej wypowiadają się znawcy życia o. Maksymiliana: osoby duchowne i świeckie, między innymi Kazimierz Piechowski, który spotkał o. Maksymiliana w czasie pobytu w obozie, a słowa, które od niego wówczas usłyszał przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie...

  

 Potworna Rodzinka


 

 Emisja: data: godzina:
28 – 31 października godz.16:00 (3D)
2 listopada godz.16:00 (3D)
3 - 9 listopada godz.16:00 (2D)
Gatunek / Czas trawania:  Animacja /Niemcy/ 96 minut

Opis:

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.
Sielscy zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

  

 Ach śpij kochanie


 

 Emisja: data: godzina:
28 – 31 października godz.18:00
2 listopada godz.18:00
3- 7 listopada godz. 20:00
 9 listopada godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  Kryminał/ Polska/ 100 minut

Opis:

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... a w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

 

 

 

 Piła Dziedzictwo


 

 Emisja: data: godzina:
28 – 31 października godz. 20:00
2 listopada godz.20:00
Gatunek / Czas trawania:  Horror/ Kanada/ USA/ 91 minut

Opis:

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje...

 


 

 

 

 Złe mamuśki 2. Jak przetrwać Święta


 

 Emisja: data: godzina:
3-7 listopada godz.18:00
9 listopada godz.18:00
Gatunek / Czas trawania:  Komedia / Chiny/ USA/ 100 minut

Opis:

Kolejna niegrzeczna komedia współtwórców takich wybryków jak „Złe mamuśki”, „Kac Vegas”, „Firmowa gwiazdka”. Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy? Święta to czas cudów!

 
 

 

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: