DAJ SIĘ WYCIĄGNĄĆ
WYCIĄG DO NART WODNYCH I WAKEBOARDU W SZCZECINKU

Około 70 kilometrów od morza, na Pojezierzu Drawskim nad jeziorem Trzesiecko można ślizgać się na jednym z najdłuższych w Europie Wyciągu do Nart Wodnych i Wakeboardu. Jedno kółko na ponad kilometrowej trasie zamkniętej w pięciokąt o najdłuższym boku wynoszącym 300 metrów to świetna zabawa nawet przy prędkości 60 km/h. Jest to obiekt, na którym świetnie bawić się będą zarówno początkujący narciarze wodni, jak i profesjonaliści. Miłośnicy jednej deski, czyli wakeboardu, odpowiednika zimowego snowboardu zaznają tutaj również wielu emocjonujących ślizgów. Do wspólnego pływania na wyciągu zapraszamy całe rodziny. Kompleks wyciągu do nart wodnych w Szczecinku nieustannie się rozwija, stawiając na jakość, atrakcyjne rozwiązania turystyczne, nowoczesny sprzęt, funkcjonalność i doskonałą organizację widowiskowych zawodów takich jak m. in. Mistrzostwa Europy w Narciarstwie Wodnym, Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie. Sportowe wyczyny narciarzy i wakeboardzistów można obserwować z drewnianych trybun na wodzie, mieszczących 300-stu entuzjastów tego emocjonującego sportu. NOWOSĆ – WAKEPARK!

 

   

 

Świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę na desce jak i dla tych, którzy szlifują technikę na sliderach i obroty w powietrzu po skokach na kickerach jest profesjonalnie przygotowany, unowocześniony Wakepark. Usytuowanie Kompleksu nad jeziorem Trzesiecko w sąsiedztwie zabytkowego Parku Miejskiego nasyconego zielenią sprawia, że odwiedzany jest przez narciarzy wodnych oraz wakeboardzistów nie tylko dla sportowych atrakcji, ale również wyjątkowego klimatu miejsca. Tuż przy wyciągu zlokalizowana jest strzeżona przez ratowników WOPR plaża miejska. Można odprężyć się grając w siatkówkę plażową z przyjaciółmi, zrelaksować się kąpielą w jeziorze lub odpocząć na leżaku napawając się oryginalnym, wręcz hipnotyzującym widokiem na wyciąg.

   

Dla smakoszy, w cieniu parasoli ogrodowych przygotowany został punkt gastronomiczny. Korzystną cenowo propozycją dla wszystkich zainteresowanych są bilety całodzienne oraz karnety sezonowe. Osoby nie posiadające własnego sprzętu mają możliwość zaopatrzenia się w komplet niezbędny do rozpoczęcia tej niesamowitej przygody w wypożyczalni umiejscowionej obok miejsca startu. Mają również okazję wykupienia profesjonalnej lekcji jazdy na nartach i wakeboardzie pod okiem doświadczonego instruktora.

Dla odwiedzających udogodnieniem jest bezpłatny parking tuż obok kompleksu oraz duży wybór ciekawych miejsc noclegowych w atrakcyjnych cenach na terenie Szczecinka.

Na terenie Wyciągu do Nart Wodnych można korzystać z aktywnego punktu Hot-Spot, a to co dzieje się na bieżąco śledzić za pomocą kamery internetowej.

 

 

 

 

GODZINY OTWARCIA, CENNIK, SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: WWW.SZLOT.PL

 Kontakt:

 

Rezerwację wyciągu dla grup zorganizowanych prowadzi:

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

ul. Mickiewicza 2

tel. +48-94-374-34-03

fax. +48-94-371-42-49.

e-mail: wyciąg@szlot.pl, sekretariat@szlot.pl

 

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: