Warsztaty taneczne z Natalią Madejczyk!

W ten weekend młodzież z Zespołu Tańca Współczesnego „Rebelia”, będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności taneczne pod okiem finalistki programu „You Can Dance” - Natalii Madejczyk. Przyjeżdża ona do Szczecinka na specjalne zaproszenie zespołu i SAPiK-u. Warto dodać, że nie jest to pierwsze szkolenie ze znaną osobistością świata tańca. W tym roku „Rebelia” pracowała już z Gabrielem Francisco (hip-hop) oraz Jackiem Owczarkiem (taniec współczesny). Podczas warsztatów z Natalią nasi tancerze będą podnosić swoje umiejętności w tańcu jazzowym. Młodzież z „Rebelii” świetnie odnajduje się w każdej technice tańca,  gdyż współpracuje z profesjonalistami z Polski i zagranicy, którzy chętnie do nas wracają.

Natalia Madejczyk „Ruda” -profesjonalna tancerka, choreograf, instruktor. Posiada wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie pedagogiczne, sceniczne oraz choreograficzne. Swoje umiejętności nabyła rozpoczynając swój „romans z ruchem” od gimnastyki artystycznej.Po karierze gimnastyczki niespodziewanie pojawił się taniec. Natalia szkoliła się w najlepszych szkołach tańca na świecie m. in. Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center w Chicago, Pineaple Dance Studio w Londynie, Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Była główną tancerką oraz choreografem „Teatru V6” w Łodzi. Zwyciężczyni konkursu tanecznego „Selections The Carefree Dance Academy”, nadawany na VIVA POLSKA., którego pomysłodawcą i realizotorem był Jay – Windsor Robinson. Uczestniczka oraz choreograf programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” realizowanego przez TVN. Po programie Natalia przez pół roku mieszkała w Nowym Jorku szkoląc się i zdobywając doświadczenie.
Teraz koncentruje się na wyrażaniu siebie na scenie biorąc udział w musicalach i projektach tanecznych: „Metropolish”, „Strajk-21”. Tancerka zespołu tanecznego Opery Bałtyckiej - Bałtycki Teatr Tańca. Ponadto jeździ po całej Polsce dzieląc się sobą z tymi, którzy chcą czerpać wiedzę   i utrwalać swoje umiejętności.


Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: