Trwają ferie zimowe,  w związku z którymi na dzieci czeka wiele ciekawych propozycji spędzenia czasu wolnego.

 

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury  zaprasza na „Bajkowe ferie z SAPiK-iem” w feryjne środy i piątki do kina Wolność. Przez cztery dni dzieci będą miały okazję obejrzeć za jedyne 5 zł wyjątkowe bajki: „Samoloty 2” i „Krainę lodu”.

A w ramach codziennych zajęć feryjnych „Na SAPiK-owym dworze” zabieramy dzieci na niezwykłą, pełną wycieczek przygodę do krainy średniowiecznych zamków, rycerstwa i białogłów.

 

Spółka AQUA-TUR, Miejska Jednostka Obsługi Oświaty oraz Dyrektorzy naszych szkół przygotowali ofertę dla uczniów szczecineckich podstawówek oraz gimnazjów. W dniach od 17 stycznia do 1 lutego darmowe wejścia na basen, korty i ściankę wspinaczkową w dni powszednie.

 

Interesującą opcję spędzenia feryjnego wypoczynku przygotowała Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna - Szkółka narciarsko - snowboardowa Zakopane 2015. W programie obozu, oprócz nauki jazdy, relaks w Termach w Białce Tatrzańskiej, wycieczka po Zakopanem, zjazdy na trasach największego ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańskai wiele innych atrakcji.

 

Muzeum Regionalne w Szczecinku  również nie pozostało obojętne na potrzeby dzieci i młodzieży, ponieważ przygotowało dla nich feryjne zajęcia historyczno – plastyczne, które odbywać się będą we wtorki i czwartki od godz. 12:00.

 

Przez całe ferie otwarte będzie również lodowisko przy Zespole Szkół nr 1 im. KEN- „Biały Orlik", które zapewni wszystkim wspaniałą zabawę oraz ruch na świeżym powietrzu .

 

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczecinku  zaprasza dzieci do udziału w półkoloniach zimowych. Półkolonie potrwają  od 19.01 do 30.01.2015r. W programie są  gry i zabawy, zajęcia świetlicowe, wyjście do pływalni, kina. Zajęcia odbywają się od godz.  9.00 do godz. 15.00.  Wyżywienie: II śniadanie i obiad. Koszt:  10 zł/dzień.  Zapisy i więcej informacji w sekretariacie szkoły:  Plac Wazów 1, do 16 stycznia 2015r, tel. 094 37 433 68, 094 37 428 09

 

Jak widać dzieci i młodzież mają w czym wybierać, więc dobry humor i świetna zabawa gwarantowane!Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: