Spotkanie z dr. Ryszardem Grzebykiem!

Serdecznie zapraszamy na wykład z autorem książek ” Rak to nie wyrok” - dr Ryszardem Grzebykiem z Kanady, który odbędzie się pod hasłem: Jak wyleczyć choroby, w tym także raka. Poznasz dowody na skuteczność medycyny naturalnej w walce z chorobami autoimmunologicznymi i nowotworowymi. Ponadto dowiesz się na czym polega skuteczne leczenie przyczynowe. Spotkanie odbędzie się 6 pażdziernika 2016, w godzianach 17:00 – 21:00, sala konferencyjna Ck Zamek. Bilety w cenie 70 zł bedą dostepne w sklepie ekologicznym A.D.Natura ul. Kościuszki 6. Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje pod nr telefonu 506 802 521.

 

Ryszard Grzebyk to dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Po latach nauki i praktyki opracował łańcuch przyczynowo-skutkowy powstawania chorób i na jego podstawie sposób leczenia przyczynowego.

Autor artykułów w prasie i seminariów, na których jako pierwszy na świecie uczy praktycznie nieznanej powszechnie logiki leczenia przyczynowego. Autor serii książek Rak to nie wyrok, 4-tomowego kompendium medycyny naturalnej, w którym podaje podstawy leczenia przyczynowego, dzieli się odkryciami, w tym dowodami na skuteczność medycyny naturalnej, oraz sposobami niekonwencjonalnej walki z niemal wszystkimi chorobami. Szczegółowo opisuje naukowo potwierdzone przyczyny występowania chorób autoimmunologicznych i nowotworowych, które często bywają efektem stosowania farmakoterapii.

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: