Woodstock już za nami, a Materiafest tuż, tuż!

Po zaciętej walce o Złotego Bączka Przystanku Woodstock 2017 Materia zagrała świetny koncert na Dużej Scenie festiwalu, na którego deskach gościły największe gwiazdy światowej muzyki. Jeszcze nie zdążyły opaść emocje, a czeka ich kolejne wyzwanie.

 2. września na Placu Koncertowym w Szczecinku odbędzie się już 6. edycja eventu metalowego zainicjowanego przez „materialistów”. Dzięki wsparciu Miasta Szczecinek tegoroczna odsłona będzie zasługiwała na miano jednej z największych imprez metalowych w kraju. Głównym tego powodem jest świetny line- up zawierający polskie zespoły o światowej sławie, takie jak: BEHEMOTH, Riverside oraz Illusion. Dwa pierwsze znajdują się na podium listy31 najlepszych rockowych zespołów z Polski przygotowanej przez amerykański portal Ultimate Guitar. W Szczecinku oczywiście zagrają gospodarze – MATERIA oraz ich goście: Retrospective, Spatial, KORONAL oraz holenderska grupa Shinigami.

30 sierpnia w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca festiwalu z Adamem Nergalem Darskim oraz zespołem Riverside, podczas której pojawią się reprezentanci największych i najbardziej wpływowych mediów w Polsce.

Bilety na festiwal Materiafest dostępne są w sieci salonów Empik, na stronach: www.kupbilecik.pl , www.ebilet.pl , www.ticketpro.pl oraz w kasie kina Wolność i Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku.

 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: