"Dwie Połówki Pomarańczy"

 

Już 19 października zawita do Szczecinka Teatr Capitol z Warszawy! Przyjedzie on z prawdopodobnie najśmieszniejszą komedią romantyczną dla dorosłych! "Dwie Połówki Pomarańczy" to spektakl, w którym zobaczymy Jarosława Boberka, Ulę Dębską, Grażynę Zielińską oraz Cynthię Kaszyńską.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.
Bilety do nabycia w kasie kina Wolność oraz na kupbilecik.pl. Zapraszamy 19 października, Szczecinek kino Wolność godzina 18:00! Spektakl tylko dla osób dorosłych!

 

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: