MALEO REGGAE ROCKERS

Już 26 października w kinie Wolność wystąpi zespół MALEO REGGAE ROCKERS! Koncert zorganizowany w ramach VII Dni Kultury Chrześcijańskiej w Szczecinku.

 

Specjalny koncert z okazji XX-lecia MALEO REGGAE ROCKERS z największymi przebojami zespołu. Przez 20 lat zespół wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie grając grubo ponad 1000 koncertów. Liderem grupy jest Dariusz Malejonek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przezponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnychzespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepodrabialnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. MRR jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” do nagrody „Fryderyki” oraz „Addis Abeba” do nagrody „Superjedynki”. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

 

Dyskografia zespołu:

- 6 płyt studyjnych: Za-Zu- Zi – Reggamova – Addis Abeba – Rzeka Dzieciństwa – Revolution– Wake Up

- 3 płyty koncertowe: Maleo Reggae Rockers & Michael Black Live 2002 - Maleo Reggae Rockers z Przystanku Woodstock 2003 DVD - Maleo Reggae Rockers & Goście z Przystanku Woodstock 2010

- 6 płyt projektów tematycznych z udziałem innych artystów

Łącznie 15 krążków z gościnnym udziałem wielu wspaniałych Artystów!

 

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: