Finał WOŚP 2018 Szczecinek!

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna akcja „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, w Szczecinku odbędzie się w wielu punktach. Zachęcamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w licznych działaniach, które będą miały miejsce podczas tegorocznego Finału. Kwestować będzie około 50 Wolontariuszy, którzy będą aktywni od godziny 9:00 do 18:00.

Na hali sportowej, przy ulicy Jasnej 2, Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje od godziny 11:00 Wielki Turniej Przedszkolaków a udział w nim wezmą dzieci z 8 szczecineckich przedszkoli. Impreza przeplatana będzie zabawami i licytacjami gadżetów.

 

Na placu Kamińskiego, od godziny 11.00 kolejna dawka atrakcji, a wśród nich m.in.:

- pokaz i przejażdżki Wrak Race organizowana przez SCS Szczecinek oraz 4x4;

- wystawa motocykli, których organizatorem jest SzGM Szczecinek;

- przejażdżki konne dla dzieci, zorganizowane przez Ranczo PANDEROSSA;

- fotoradar Straży Miejskiej;

- pokaz wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej z Gwdy Wielkiej.

 

W kinie „Wolność” na godzinę 11.00 zapraszamy na poranek filmowy a następnie na bogaty program wokalno-taneczny, podczas którego m.in:

- około godz. 15.30 główna licytacja na rzecz WOŚP

- występy zespołów wokalnych i tanecznych sekcji i klubów SAPiK

- akrobatyka sportowa

- 19:00 – 19:50 koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli College Muzycznego oraz zaproszonych gości. W programie prawdziwy muzyczny galimatias: muzyka świąteczna, klasyczna, jazzowa, filmowa i popularna w ciekawych aranżacjach Arka Makowskiego.

 

W holu kina będzie kiermasz przedmiotów ofiarowanych przez mieszkańców naszego miasta. Program artystyczny zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba około godz. 20:00, którego fundatorem są właściciele sklepu z zabawkami i fajerwerkami „Miś”.

     

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: