W Klubie Na Obcasach spotkanie z Joanną Janowicz!

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Na Obcasach, które odbędzie się w piątek 27 kwietnia o godz. 18.00, w Centrum  Konferencyjnym Zamek przy ul. Mickiewicza 2.
Tematem spotkania będzie ,,Mentalność szczęściary. Żyć tak, by niczego nie żałować''.
W programie:
Jest jak ma być. Spokój i życie bez stresu.
Zapomnij o drugiej połówce pomarańczy. Miłość prawdziwa.
Pokochaj małą dziewczynkę. Akceptacja.
Daj sobie prawo. Bądź sobą.
Wstęp wolny.

 

 MENTALNOŚĆ SZCZĘŚCIARY. Żyć tak, by niczego nie żałować - pod tym hasłem będzie przebiegało spotkanie z 

Joanną Janowicz, trenerem rozwoju osobistego oraz doradcą biznesowym. Pani Joanna pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firmy przez efektywną komunikację zewnętrzną, wewnętrzną oraz personal branding. Pracuje na trzech rynkach: polskim, angielskim i włoskim.
Wspiera także ludzi sukcesu w poszukiwaniu równowagi pomiędzy pracą i życiem prywatnym przez odkrywanie ich naturalnych talentów i sposobu na szczęśliwe życie.

Mówi, że ma dwa rodzinne miasta: Szczecinek, w którym się urodziła i wychowała i Poznań, w którym mieszka obecnie.

Laureatka nagrody PRoton TERAZ POLSKA oraz Złotych Spinaczy, nominowana do tytułu Człowieka Roku BRIEF za osiągnięcia w dziedzinie komunikacji i marki. Autorka Programu Zwiększania Wartości Firmy i Programu Budowania Osobistej Marki Premium. Realizatorka pierwszego w Europie extremalnego warsztatu z wystąpień publicznych na koronie stadionu, BE YOURSELF! Współorganizatorka Golden Marketing Conference vol. 2.

Współpracowała z TVN, Polsatem, TVP, ZET, RMF. Wystąpiła w dokumencie dla TV Discovery Int. i Al Jazeera. Autorka audiobooków i kursów on-line z zakresu budowania autorytetu i silnej pewnej siebie marki. Należy do agencji mówców Primespeakers i MyAgency. Pisze dla Brief.

 

 

 

 


Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: