Powiatowy Dzień Dziecka już za nami!

 

W ubiegłą sobotę, 2 czerwca odbył się „Powiatowy Dzień Dziecka”. Wspólnie z najmłodszymi świętowaliśmy już od godziny 12.00 na terenach OSiR-u.

 

Przygotowane przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury atrakcje oraz doskonała pogoda przyciągnęły mnóstwo dzieci wraz z rodzicami, by uczcić to radosne święto. Mega park urządzeń dmuchanych, malowanie buziek, miniturniej gier komputerowych, laserowy paintboll, to tylko część z zaproponowanych atrakcji. Do zabawy zachęcali szczudlarze, którzy obdarowywali dzieci słodyczami i nieco odważniejszych porywali wysoko, hen w chmury.

 

Odbył się również pokaz i warsztaty cyrkowe, które wywołały uśmiech na nie jednej dziecięcej twarzy. Zarówno fesiwal mega baniek mydlanych oraz festiwal koloru również spotkały się z aprobatą wśród najmłodszych i tych nieco starszych.

 

Niezmiennie dużą popularnością cieszyły się pokazy służb mundurowych, a przede wszystkim miasteczko ruchu drogowego, przygotowane przez strażników miejskich, możliwość zobaczenia wozu straży pożarnej oraz motocykla policji.

 

Przygotowano również liczne stoiska tematyczne, gdzie dostępne były zarówno zabawki, przytulanki, balony, oraz smakołyki tj. wata cukrowa, lody, sorbety oraz kolorowe warkoczyki i tatuaże. Dzieci miały również możliwość uwiecznienia tych chwil na pamiątkowym zdjęciu z fotobudki.

 

Poniżej fotogaleria z tego niezwykłego wydarzenia.

 


zdjecie_1.jpg zdjecie_2.jpg zdjecie_3.jpg zdjecie_4.jpg
zdjecie_5.jpg zdjecie_6.jpg zdjecie_7.jpg  

 

 Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: