FESTIWAL MOTOROWODNY Szczecinek 2018!

 

 

Już 30 czerwca 2018 czeka na Was po raz drugi FESTIWAL MOTOROWODNY, czyli wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego, gry i zabawy, konkursy, a także dobra muzyka, świetne towarzystwo i chillout na świeżym powietrzu!
Oprócz tego w ciągu dnia odbędą się pokazy mistrzów FLYBOARDINGU oraz rekreacyjne – bardzo widowiskowe – zawody sprawnościowe i szybkościowe dla motorówek i skuterów wodnych! Dynamiczne konkurencje, w których każdy sternik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i sprzęt! Pamiętajcie, że nie tylko moc ma znaczenie – liczą się również umiejętności. Każdy może wziąć w nich udział i każdy ma szansę na wygraną!
Festiwal Motorowodny to także świetna okazja do zrobienia kursu na patent sternika motorowodnego oraz na holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających. Na zakończenie tradycyjna Parada Motorowodna wszystkich uczestników imprezy! Wieczorem zapraszamy wszystkich na after party, na terenie Ślusarnia Beach Party, gdzie będziecie mieli szansę zobaczyć jedyne w swoim rodzaju NOCNE SHOW FLYBOARDINGOWE! Tego jeszcze u Nas nie było!

Wielka Integracja Motorowodniaków na Trzesiecku odbędzie się na terenie Centrum Edukacji Ekologocznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku przy ul. Mickiewicza 2.

Imprezy towarzyszące: I Otwarty Turniej RUGBY Plażowego, który odbędzie się na terenie plaży miejskiej przy Wyciągu do Nart Wodnych oraz wieczorna impreza na BEACH Party Ślusarnia! Tego wieczoru zagrają dla Nas: DJ Kostek, DJ Suchar i DJ Przemo!

Atrakcje, w których będzie mógł wziąć udział każdy widz(!!!):
- pływanie na nartach wodnych lub wakeboardzie za motorówką,
- pływanie na dmuchańcach - BANAN, KOŁO, KANAPA - holowanych za motorówką (cena 5 zł za przejazd) - dmuchańce będą startować z pomostu przy CEEiRJ oraz z Wyciągu do Nart Wodnych,
- przejażdżki motorówką - start z Pomost Centrum,
- piknik, wspólne grillowanie, plażing i świetna zabawa!

Harmonogram imprezy:


do godz. 12:00 – wodowanie,
12:00 – uroczyste otwarcie festiwalu,
12:00 – 16:00 – zawody, konkursy, gry i zabawy, holowanie wodnych dmuchańców (banany, kanapy, koła), przejażdżki motorówką oraz pokazy mistrzów FLYBOARDU,
16:00 – wręczenie nagród,
16:30 – na zakończenie festiwalu wielka parada wszystkich uczestników imprezy,
20:00 - wieczorna impreza Ślusarnia Beach Party,
22:00 - jedyny w swoim rodzaju nocny pokaz FLYBOARDINGU przy szczecineckiej Ślusarni!


Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: