23 lutego w Darłowie odbył się ogólnopolski tuniej tańca "Bitwa o pomorze", w którym brali udział tancerze i tancerki z sekcji tanecznej "Breaking Point" działającej w SAPiK-u. Poziom turnieju był bardzo wysoki, uczestniczyli w nim czołowi tancerze break dance z Polski. Podczas imprezy można było zobaczyć wiele dobrych pojedynków i pokazów. Wielkim sukcesem okazał się występ zawodniczek ze Szczecinka. Trzy z nich dotarły do półfinału i finału, a w walce o 3 miejsce Patrycja Sypioł po kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrała minimalnie z mieszkanką Darłowa i zajęła 4 miejsce na ponad 30 zawodniczek. W bitwie finałowej o 1 miejsce Daria Sajdak wygrała po zaciętej biwtie z Klaudią Król. Obie zawodniczki pochodzą ze Szczecinka oraz należą do sekcji "Breaking Point". W kategorii dziewcząt Szczecinek pokonał takie miasta jak Szczecin, Darłowo, Koszalin, Sławno, Bydgoszcz oraz Piłę.
Na wyróżnienie zasługują również tancerze: Patryk Wróbel, Adam Drypczewski oraz Patryk Kowalczyk, którzy pomimo swoich przegranych walk zrobili bardzo dobre wrażenie na sedziach oraz publiczności i innych tancerzach. Ci trzej zawodnicy w swoich występach musieli stawić czoła legendom Polskiego b-boyingu, tancerzom z wieloletnim stażem: b-boy 5-0, b-boy Kleber i b-boy Bartaz.
W turnieju ekip połączone siły tancerzy z Piły (szkoła tańca "Art of Minds") oraz Szczecinecka (grupa "Breaking Point") zaowocowały zajęciem 2 miejsca w 10 minutowych bitwach grup.