Repertuar kina

                   

 Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

 Emisja: data: godzina:
22 lutego   godz. 16:00 ( 2 D dubbing )  
23 lutego   godz. 15:00 ( 3 D dubbing )  
25 - 26 lutego   godz. 16:00 ( 3 D dubbing )   
27 lutego godz. 9:00 ( 2 D dubbing ), godz. 16:00 ( 2 D dubbing )  
28 lutego godz. 9:00, 16:00 ( 2 D dubbing )   
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Francja / 7 + / 1 godz. 25 min. / 2 D dubbing, 3 D dubbing

 

Opis:

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

 

 

 

 Kobiety mafii 2 PREMIERA!

 Emisja: data: godzina:
22 lutego  PREMIERA! godz. 18:00, godz. 20:30 
23 lutego   godz.17:00, godz. 19:30 
25 - 26 lutego   godz. 18:00, godz. 20:30 
 28 lutego  godz.20:30 
1 marca   godz. 18:00, godz. 20:30 
3 marca   godz. 17:00, godz. 19:30 
4   marca  godz. 18:00, godz. 20:30  
7 marca   godz. 18:00, godz. 20:30 
 8 marca  godz. 20:00 
 9 marca godz. 19:00 
11 - 12 marca   godz. 20:00  
14 marca  godz. 20:00  
Gatunek / Czas trawania:  Sensacyjny / Polska / 16 + / 2 D

 

Opis:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan. 

 

 

 

 Chłopiec z burzy

 Emisja: data: godzina:
1 marca godz.16:00
2 - 3 marca godz.15:00
4 marca godz.16:00
6 - 7 marca  godz. 16:00 
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Australia / 6+ / 1 godz. 19 min.

 

Opis:

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać? Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.

 

   

 

 Mia i biały lew

 Emisja: data: godzina:
8 marca godz.16:00
9 marca godz.15:00
11 - 14 marca godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Francja / 6+ / 1 godz. 38 min / 2D dubbing

 

Opis:

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

 

 

 

 

 Pech to nie grzech

 Emisja: data: godzina:
9 marca godz.17:00
11 - 12 marca godz.18:00
14 marca godz.18:00
Gatunek / Czas trawania:  Komedia romantyczna / Polska / 13+ / 1 godz. 28 min.

 

Opis:

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

 

 

 Corgi, psiak Królowej

 Emisja: data: godzina:
15 marca godz.16:00
16 - 17 marca godz.15:00
18 - 21 marca godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Belgia / 6+ / 2D dubbing

 

Opis:

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

 

 

 Bumblebee

 Emisja: data: godzina:
15 marca godz.18:00
16 - 17 marca godz.17:00
18 - 19 marca godz.18:00
21 marca   godz.18:00
Gatunek / Czas trawania: Akcja / USA / 13+ / 1 godz. 53 min. / 2D napisy

 

Opis:

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym "garbusem". 


 

 

 

 Aquaman

 Emisja: data: godzina:
15 marca godz.20:15
16 - 17 marca godz.19:15
18 - 19 marca godz. 20:15
 21 marca godz. 20:15 
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / USA / 13+ / 2 godz. 23 min. / 2D napisy

 

Opis:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

 

 

Lego przygoda 2

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.16:00
24 marca godz.13:00
25 - 27 marca godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Australia / 6+ / 1 godz. 46 min. / 3D dubbing

 

Opis:

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO®, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem. Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

 

 

 

Mirai

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.18:00
24 marca godz.16:00, 20:30,
25 - 26 marca godz.18:00
Gatunek / Czas trawania:

Anime / Japonia / 7+ / 1 godz. 40 min. / 2D napisy

 

Opis:

5-letni Kun nie radzi sobie z zazdrością po pojawieniu się w domu młodszej siostry. Wbrew oczekiwaniom rodziców nie darzy małej Mirai miłością i nie kryje swojej frustracji. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Daje to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Obserwuje dziadka, którego pasją były motocykle, mamę, która – zupełnie tak jak on – nie lubiła podporządkowywać się woli dorosłych oraz swoją nastoletnią siostrę. Czy te spotkania pozwolą Kunowi nauczyć się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych?

 

  

 Zabawa, zabawa... i po zabawie

 Emisja: data: godzina:
22 marca godz.20:00
24 marca godz.19:00
25 - 26 marca godz.20:00
 28 marca  godz.20:00
Gatunek / Czas trawania:  Dramat / Polska / 15+ / 1 godz. 28 min.

 

Opis:

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

 

 

Robaczki z zaginioej dżungli

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz.16:00
30 marca godz.15:00
1 - 4 kwietnia godz.16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / Chiny / 6+ / 1 godz. 32 min. / 2D dubbing

 

Opis:

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

 

 

 Alita:Battle Angel 

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz. 18:00
1 - 2 kwietnia godz. 18:00
4 kwietnia godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / Argentyna / 13+ / 2 godz. 2 min. / 2D napisy 

 

Opis:

Alita (Rosa Salazar) budzi się bez pamięci w świecie przyszłości, którego nie poznaje. Opiekę nad nią roztacza Ido (Christoph Waltz), sympatyczny doktor, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się chronić ją przed jej własną tajemniczą historią, nowy przyjaciel Ality, Hugo (Keean Johnson), twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy potężne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie, Alita odkrywa klucz do swej przeszłości - posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać. 

 

 

 Glass

 Emisja: data: godzina:
29 marca godz. 20:20
1 - 2 kwietnia godz. 20:20
4 kwietnia godz. 20:20
Gatunek / Czas trawania:  Thriller / USA / 13+ / 2 godz. 9 min. / 2D napisy

 

Opis:

„Glass” to kolejne autorskie dzieło M. Night Shyamalana (twórcy m.in. kultowego już dziś „Szóstego Zmysłu”). Twórca jest odpowiedzialny za scenariusz, reżyserię, a także produkcję obrazu. „Glass” jest kontynuacją poprzednich filmów Shyamalana “Niezniszczalny” (2000) i “Split” (2016). Reżyser łączy narrację znaną widzom z tych dwóch filmów w thrillerze utrzymanym w komiksowej konwencji. „Niezniszczalny” Bruce Willis powraca jako David Dunn, strażnik, który ma nadludzką siłę i wytrzymałość, a także, poprzez dotyk, zdolność widzenia zbrodni popełnionych przez innych. Samuel L. Jackson ponownie pojawia się na ekranie jako Elijah Price, znany również pod pseudonimem Mr. Glass. Grany przez Jacksona bohater jest masowym mordercą i teoretykiem komiksów z nadludzką nadludzką inteligencją. Również James McAvoy powraca do swojego filmowego wcielenia Kevina Wendella Crumba, byłego pracownika ZOO w Filadelfii, bohatera o wielu tożsamościach znanego z filmu „Split”. W filmie David Dunn ściga nadludzkie wcielenie Crumba, w wyniku czego dojdzie do serii bardzo niebezpiecznych zdarzeń. Z mroku wyłoni się Price, który posiada sekret istotny dla losów obu mężczyzn.

 

 

Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: