Kobieta sukcesu 

 Emisja: data: godzina:
20 kwietnia godz. 18:00
21 kwietnia  godz.17:00
22 kwietnia  godz.17:00
 23 kwietnia   godz. 18:00
Gatunek / Czas trawania:  Komedia romantyczna / Polska / 12 +

 

Opis:

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo seriinieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

 

 

 

Czas mroku 

 Emisja: data: godzina:
20 kwietnia  godz. 20:00 napisy 
21 - 22 kwietnia  godz. 19:00 napisy
23 - 24 kwietnia godz. 20:00 napisy 
Gatunek / Czas trawania: Biograficzny / 125 min. / USA / 12+

 

Opis:

W pierwszych dniach II wojny światowej, gdy Francja chyli się ku upadkowi, Wielka Brytania stoi przed widmem rychłego najazdu wojsk niemieckich. Gdy armia nazistów wydaje się niepowstrzymana, a na plażach Dunkierki stacjonują wojska alianckie, przyszłość Europy Wschodniej jest w rękach nowo wybranego premiera Wielkiej Brytanii – Winstona Churchilla (nominowany od Oscara Gary Oldman). Manewrując między politycznymi rywalami, musi dokonać ostatecznej decyzji: negocjować z Hitlerem i ocalić naród brytyjski przed przerażającymi skutkami wojny albo wezwać lud do walki, narażając na niespotykane dotąd niebezpieczeństwo.

 

 

 

 Traktorek Florek - nowe przygody

   Emisja: data: godzina:
20 kwietnia godz.16:00 ( 2 D dubbing)
21 - 22 kwietnia godz.15:00 ( 2 D dubbing)
23 kwietnia  godz.16:00 ( 2 D dubbing)
25 kwietnia  godz.16:00 ( 2 D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Norwegia / 84 min/ 6+

 

Opis:

Opowieść o sile przyjaźni, która potrafi być tak wielka, że jest się w stanie poświęcić dla kogoś własne życie. Na taki gest zdobył się czujny i odpowiedzialny Traktorek Florek, który ocalił Gustawa – swojego ludzkiego kompana – przed uderzeniem opadającego drzewa. Jednak, jak pokazuje doświadczenie, jeśli przyjacielska więź jest naprawdę silna i szczera, to dostaje się drugą szansę i bliskie sercu osoby wracają. Gustaw wkłada świecę zapłonową Traktorka do innego pojazdu, który ożywa. Film uczy, że nigdy nie można tracić nadziei, bo los potrafi bardzo zaskoczyć.   

 


 

 Gnome i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali 

 Emisja: data: godzina:
27 kwietnia  godz. 16:00 3 D dubbing 
28 - 29 kwietnia  godz.15:00 3 D dubbing 
30 kwietnia  godz. 16:00 3 D dubbing 
2 maja  godz. 16:00 3 D dubbing  
Gatunek / Czas trawania:  Animowany / 86 min.  USA

 

Opis:

Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

 

 

 

Wieczór gier 

 Emisja: data: godzina:
27 kwietnia  godz.18:00 napisy 
29 kwietnia  godz.17:00 napisy
30 kwietnia  godz.18:00 napisy 
Gatunek / Czas trawania:  Komedia / 100 minut / USA / 14 +

 

Opis:

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy... ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, że mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

 

 

 

Czwarta władza

 Emisja: data: godzina:
27 kwietnia  godz. 20:00 napisy 
29 kwietnia  godz. 19:00 napisy 
30 kwietnia  godz. 20:00 napisy 
Gatunek / Czas trawania:  Dramat / 116 minut / USA/ 14 +

 

Opis:

Dwoje wydawców dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

 


 

 

 Luis i obcy

 Emisja: data: godzina:
4 maja godz. 16:00 (3D dubbing)
5 - 6 maja godz. 15:00 (3D dubbing)
7 - 10 maja godz. 16:00 (3D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Dania / 86 min. 

 

Opis:

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż. 

 


 

 

 Player one

 Emisja: data: godzina:
4 maja godz. 18:00 (2D dubbing), godz. 20:45 (2D napisy)
5 maja godz. 17:00 (2D dubbing), godz. 19:45 (3D dubbing)
6 maja godz. 17:00 (3D dubbing), godz. 19:45 (3D dubbing)
7 maja  godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:45 (2D napisy) 
 8 maja  godz. 18:00 (2D dubbing), godz. 20:45 (2D napisy) 
10 maja  godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:45 (3D napisy) 
Gatunek / Czas trawania: Przygodowy / USA / 14+ / 140 min. 

 

Opis:

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum. Wade i jego przyjaciele z "Wielkiej Piątki" podejmują wyzwanie polegające na szukaniu skarbów w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie — pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw — czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS.

 

  

 

 

 Wielka wyprawa Oskara

 Emisja: data: godzina:
12 - 14 maja godz.15:00 (dubbing)
16 - 17  maja godz.15:00 (dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Norwegia / 7+ / 79 min.

 

Opis:

Dziesięcioletni Oskar ma marzenie, którym jest wyjazd na prerię wraz z mamą. Niestety tuż przed wakacjami mama Oskara powiadamia go o planowanej podróży do Ameryki. W tym czasie chłopcem ma się opiekować jego – niezbyt towarzyski i gburowaty – dziadek. Na szczęście, Oskar poznaje Leviego i jego – cierpiącego na krótkowzroczność – konia. Wspólnie decydują się na przeprawę przez Ocean Atlantycki, żeby odszukać w Ameryce mamę Oskara.

 

 

 

 Pacific Rim: Rebelia

 Emisja: data: godzina:
12 - 13 maja godz. 17:00 (2D dubbing)
14 - 15 maja  godz. 18:00 (2D dubbing)
17 maja godz. 18:00 (2D dubbing)
Gatunek / Czas trawania: Akcja / USA / 14+ / 111 min. 

 

Opis:

Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.  

 


 

 

 Życzenie śmierci 

 Emisja: data: godzina:
12 - 13 maja  godz. 19:15 (2D napisy)
14 - 15 maja godz. 20:15 (2D napisy)
17 maja godz. 20:15 (2D napisy) 
Gatunek / Czas trawania:  Sensacyjny / USA / 16+ / 107 min.

 

Opis:

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.   

 

 

 

 Piotruś Królik 

 Emisja: data: godzina:
18 maja godz. 16:00 (dubbing)
19 - 20 maja  godz. 15:00 (dubbing)
21 - 24 maja  godz. 16:00 (dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Australia / 6+ / 95 min.

 

Opis:

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne). 

 

 

 

 Avengers: Wojna bez granic

 Emisja: data: godzina:
18 maja godz. 18:00 (3D dubbing),  godz. 20:50 (2D napisy)
19 maja godz. 17:00 (3D dubbing), godz. 19:50 (3D dubbing)
20 maja godz. 17:00 (2D dubbing), godz. 19:50 (3D napisy)
21 maja  godz. 18:00 (2D dubbing), godz. 20:50 (2D napisy) 
 22 maja            godz. 20:50 (3 D napisy)
24 maja godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:50 (2D napisy)  
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / USA / 12+ / 155 min.

 

Opis:

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

 


 

 

 Kaczki z gęsiej paczki 

 Emisja: data: godzina:
26 maja godz. 15:00 (3D dubbing)
27 maj  godz. 10:00 (3D dubbing)
28 - 30 maja godz. 16:00 (3D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Chiny / 6+ / 91 min.

 

Opis:

Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie. 

 

  

 

 

 Tomb Raider

 Emisja: data: godzina:
26 maja   godz. 17:00 (3D dubbing), godz. 19:15 (2D dubbing) 
27 maja   godz. 19:15 (3D dubbing)
 28 maja   godz. 18:00 (2D dubbing), godz. 20:15 (3D dubbing) 
 29 maja  godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:15 (2D dubbing)  
Gatunek / Czas trawania:  Przygodowy  /USA / 14+ / 118 min.

 

Opis:

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?  

 


 


Repertuar kina "Wolność"

  

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: