Repertuar kina

 

Paskudy. UglyDolls

 Emisja: data: godzina:
7 czerwca godz.16:00
8 - 9 czerwca  godz. 15:00
10 czerwca  godz.16:00
12 - 13 czerwca   godz.16:00, dodatkowy seans 12 czerwca godz. 9:30
14 czerwca   godz. 14:00 
15 czerwca   godz. 13:00  
17 - 18 czerwca  godz. 14:00 
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / USA / BO / 1 godz. 27 min.

 

Opis:

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne! 

 

 

 

 

Dzień czekolady

   Emisja: data: godzina:
14 czerwca  godz. 16:00 
15 czerwca  godz. 15:00 
17 - 18 czerwca  godz. 16:00 
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / Polska / 8+ / 1 godz. 15 min.

 

Opis:

"Dzień czekolady" to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. Może dowiesz się również, kim tak naprawdę jest tajemnicza kotka, którą przygarnął Dawid i dlaczego Monika chodzi w hawajskiej spódniczce hula. A jeśli będziesz mieć odwagę... nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia! "Dzień czekolady" to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

 

 


 

 

Godzilla II: Król potworów PREMIERA!

 Emisja: data: godzina:
14 czerwca  PREMIERA!
godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:30 (2D dubbing)
15 czerwca godz. 17:00 (3D dubbing), godz. 19:30 (2D dubbing)
16 czerwca    godz. 21:00 (2D dubbing) 
17 czerwca godz. 18:00 (3D dubbing),  godz. 20:30 (2D dubbing) 
 18 czerwca godz. 18:00 (3D dubbing), godz. 20:30 (2D dubbing)
21 czerwca  godz. 18:00 (3D dubbing)  
22 czerwca 
godz. 17:00 (3D dubbing) 
23 czerwca   godz. 17:00 (3D dubbing)  
24 czerwca godz. 18:00 (3D dubbing) 
25 czerwca godz. 18:00 (3D dubbing)  
Gatunek / Czas trawania: Akcja / USA / 12+ / 2 godz. 12 min.

 

Opis:

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem - trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację... a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

 

 

 

 

Aladyn

 Emisja: data: godzina:
21 czerwca godz. 15:30
22 - 23  czerwca  godz. 14:30
24 - 25 czerwca  godz. 15:30, 10:00 (3D dubbing)
 26 czerwca  godz. 16:00 
Gatunek / Czas trawania:  Przygodowy / USA / 10+ / 2 godz. 8 min. / 3D dubbing

 

Opis:

Reżyser filmu klasyczną animację Disneya wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.


 


 

 

Oszustki PREMIERA! 

 Emisja: data: godzina:
21 czerwca PREMIERA!  godz. 20:30 
22 - 23 czerwca  godz. 19:30 
24 - 25 czerwca  godz. 20:30 
27 czerwca   godz. 20:30  
Gatunek / Czas trawania: Komedia / USA / 14+ / 1 godz. 34 min. / 2D napisy

 

Opis:

,,Oszustki'' - film Chrisa Addisona, doświadczonego brytyjskiego twórcy telewizyjnego i aktora komediowego, debiutującego w roli reżysera na dużym ekranie. Jego „Oszustki” odwracają klasyczny schemat – tym razem to kobiety, w które wcielają się Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”) i Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) rywalizują o względy młodego milionera. – W prawdziwym życiu nigdy nikogo nie oszukałam – mówiła Wilson, znana przede wszystkim z kapitalnego występu w „Druhnach”. – Dokonałam tego dopiero w filmie. Nasz film to opowieść o pewnej oszustce – kobiecie z klasą, granej przez Anne Hathaway, którą los styka z oszustką o wiele skromniej sytuowaną. I obie mocno dokazują na południu Francji. 

 

 

  

 

 

Agent kot

 Emisja: data: godzina:
28 czerwca  godz. 16:00
29 - 30 czerwca  godz. 15:00
1 - 4 lipca  poranek -godz. 10:00, 16:00
Gatunek / Czas trawania: Animacja / Belgia / BO / 1 godz. 25 min. / 2D dubbing

 

Opis:

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

 

 


 

 

X-Men: Mroczna Phoenix

 Emisja: data: godzina:
28 czerwca  godz. 18:00
29 - 30 czerwca  godz. 17:00
1 - 2 lipca  godz. 18:00
3 lipca godz. 18:00
4 lipca   godz. 18:00 
Gatunek / Czas trawania: Akcja / USA / 12+ / 2 godz./ 2D dubbing

 

Opis:

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny.  

 

 

 

 

Podły, okrutny, zły

 Emisja: data: godzina:
28 czerwca  godz. 20:15
29 - 30 czerwca  godz. 19:15
1 - 2 lipca  godz. 20:15
3 lipca godz. 20:15
4 lipca    godz. 20:15
Gatunek / Czas trawania:  Biograficzny / USA / 16+ / 1 godz. 48 min. / 2D napisy

 

Opis:

Niewinna twarz Teda Bundy'ego (Zac Efron) skrywała tajemnice brutalnych mordów, w które Liz Kloepfer (Lily Collins) długo nie chciała uwierzyć. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ted szybko zdobył serce Liz, która samotnie wychowywała córkę. Przez parę lat tworzyli sielankową rodzinę. Ideał runął, gdy Ted został aresztowany pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Przystojny, czarujący, charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Losy Bundy'ego śledzi cała Ameryka - to pierwszy proces w historii transmitowany przez telewizję. Zakochane kobiety przyjeżdżają na salę sądową. Bundy zyskuje medialną sławę oraz rzeszę wierzących w jego niewinność fanek. Liz musi zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę?

 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: