Samotni, dwie przyjaciółki, dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia?
Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary, to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, seksualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa. Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagle i niespodziewane zwroty akcji czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

 

Zapraszamy 17 maja o godz.18:00 do kina Wolność na spektakl komediowy pt. „Randka w ciemno na dwie pary". Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina.

 

Reżyseria: Mirosław Połatyński

Na podstawie sztuki Norma Fostera

Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kierownictwo muzyczne: Mariusz Telicki
Producent: Leszek Kwiatkowski

Występują:
Małgosia Potocka,
Alicja Kwiatkowska,
Jacek Kawalec,
Michał Milowicz.

 


 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: