I Ogólnopolski Polo tv Hit Festiwal - Szczecinek 2014

Wiemy już jaki dzień tego lata będzie najgorętszy. 4 lipca w Szczecinku odbędzie się niesamowity festiwal, który dla każdego fana disco-polo będzie pozycją obowiązkową na liście letnich imprez. 

Już dziś zaplanujcie z nami najgorętszy dzień wakacji! 4 lipca Szczecinek, malownicze miasteczko na Pomorzu Zachodnim, zamieni się w letnią stolicę Disco Polo! To właśnie tego dnia wystartuje I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival.

Takiej gratki dla fanów Disco Polo i Dance jeszcze nie było! Pierwszy raz w ramach jednego festiwalu zobaczymy aż cztery koncerty: „Scena Disco Star”, „Premiery Polo tv”, Jubileusze Gwiazd” i „Najlepsze z najlepszych”!
Podczas wydarzenia swoje okrągłe urodziny świętować z nami będą największe legendy gatunku: Top-One, Akcent, Fanatic i Skaner! Jakby tego było mało, festiwalową scenę rozgrzeją do czerwoności gwiazdy specjalne: zespoły Boys i Weekend! 

 

Akcent.jpg fanatic.jpg skaner.jpg top.jpg

 

boys.jpg weekend.jpg

 

W Szczecinku, podczas wielkiego koncertu „Premiery Polo tv”, poznamy również utwór, który otrzyma nagrodę specjalna festiwalu - statuetkę „Super premiera”. Nagroda ta zostanie przyznana przez widzów Polo tv, którzy podejmą decyzję wysyłając sms na swoje muzyczne typy. Głosowanie odbędzie się podczas koncertu, który będzie pokazywany na żywo na antenie Polo tv.
Przygotowana jest również niesamowita gratka dla fanów pierwszej i drugiej edycji programu Disco Star. Specjalny koncert z udziałem uczestników talent show. 
Wisienką na torcie podczas naszego muzycznego wydarzenia będzie koncert „Najlepsze z najlepszych”, na którym topowe nazwiska sceny disco polo wykonają swoje największe przeboje. Gwarantujemy zabawę do późnych godzin nocnych i spotkanie z największymi gwiazdami polskiej muzyki disco.
Bilety na I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival są już dostępne w sprzedaży internetowej na stronie: www.Eventim.pl oraz www.Ebilet.pl Od najbliższego poniedziałku 12 maja 2014r. będzie można je również nabyć w kasie kina Wolność oraz w Centrum Konferencyjnym Zamek w Szczecinku. Spieszcie się gdyż liczba biletów w cenie promocyjnej jest ograniczona!  

Więcej na www.polotv.pl/hitfestival2014.     

 

 

                                                                                                                                                                     źródło: polotv.pl

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: