Rusza sprzedaż biletów na koncert zespołu IRA!

Przed nami druga już edycja „Zimowego grania” w SAPiK-u. Tym razem pierwszą gwiazdą tej imprezy będzie grupa IRA, która wystąpi w kinie „Wolność” 29 stycznia 2016 roku, o godzinie 20:00. W tym dniu zespół zasiądzie także w jury Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka jest dobra na zimę”.

Przypomnijmy, że IRA polski zespół rockowy, którego zdecydowaną siłą są koncerty. Sprawdzona marka. Na scenie od ponad 25 lat. Największe sukcesy IRA przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych.
Wydana w 2009 roku płyta „9” uzyskała status złotej. W 2010 roku zespół odniósł niebywały sukces na Festiwalu w Opolu – otrzymał aż trzy Superjedynki, w kategorii: ZESPÓŁ ROKU, PŁYTA ROCK, oraz ZA NAJLEPSZY WYSTĘP.  W roku 2012 IRA obchodziła 25-lecie działalności. Z tej okazji zespół wyruszył w urodzinową trasę klubową pod hasłem „IRA – 25 LAT!”, serwując swoim fanom utwory w nowych aranżacjach, jak i grając te dotychczas niewykonywanie na koncertach. 16 kwietnia 2013 roku na rynku ukazało się najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo zespołu – płyta „X”. Dobry czas dla IRA trwa...

Bilety na koncert w cenie 50 zł kupować już można w kasie kina „Wolność” – ZAPRASZAMY!!!  

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: