Drodzy widzowie, dla waszego bezpieczeństwa w kinie Wolność obowiązują następujące zasady:

  • obowiązek zakrywania ust i nosa przez widzów,
  • udostępnienie przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali - rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami,
  • dostępność środków do mycia i dezynfekcji rąk dostępne na terenie kina, m.in. w toaletach oraz przy wejściach na teren kina i przy wyjściach,
  • oznaczenie dedykowanych pojemników na zużyte środki ochrony osobistej,
  • udostępnienie w miarę możliwości bezdotykowych podajników na ręczniki papierowe,
  • umieszczenie w widocznych miejscach instrukcji mycia rąk według rekomendacji GIS,
  • sprzątanie, dezynfekcja toalet ze zwiększoną częstotliwością,
  • obowiązkowa dezynfekcja dłoni przez uczestników przed wejściem na teren kina,
  • ustawianie kolejek z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym,
  • wietrzenie i wentylowanie sali kinowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 „NAPRZÓD”

 

Emisja:

data: godzina:
6-7.06
godz. 15:00
8-10.06
godz. 16:00
12.06
godz. 16:00
13-14.06  godz. 15:00
15-18.06 godz. 16:00
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / B.O. / 102 minuty 

 

Akcja “Naprzód”, najnowszej animacji studia Disney/Pixar, rozgrywa się w świecie fantastycznym. nJanko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Chłopcy otrzymują na 16. urodziny Janka zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie… Bracia mają 24 godziny, aby odnaleźć drugie pół ojca! Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Mantykory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki. 

 

 „BAD BOY”

 

Emisja:

data: godzina:
6-7.06
godz. 17:00
Gatunek / Czas trawania:  Sensacja / od 15 lat / 110 minut

 

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

 

 „SWINGERSI”

 

Emisja:

data: godzina:
6-7.06
godz. 19:15
8-9.06  godz. 20:00
12.06 godz. 20:00
13-14.06 godz. 19:00
15-16.06 godz. 20:00
18.06 godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  Komedia / od 15 lat / 88 minut

 

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach. 

 

 „NAJŚWIĘTSZE SERCE”

 

Emisja:

data: godzina:
8-9.06
godz. 18:00 (2D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Religijny / B.O. / 89 minut

 

Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque. 300 lat temu Jezus objawił jej swoje... Serce i przekazał 12 obietnic dla ludzi, którzy będą Je czcić.

 

 „SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA”

 

Emisja:

data: godzina:
12.06
godz. 18:00 (2D dubbing)
13-14.06
godz. 17:00 (2D dubbing)
15-16.06
 godz. 18:00 (2D dubbing)
18.08
 godz. 18:00 (2D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / B.O. / 100 minut

 

Historia najszybszego na świecie jeża Sonika, który próbuje odnaleźć swoje miejsce na nowej planecie – Ziemi. W filmie – łączącym grę aktorską z niesamowitą animacją – Sonic i jego nowy przyjaciel Tom (James Marsden) łączą siły, by stanąć oko w oko z geniuszem zła – doktorem Robotnikiem (Jim Carrey), planującym przejąć kontrolę nad światem.

 

 „BAYALA I OSTATNI SMOK”

 

Emisja:

data: godzina:
19.06
godz. 16:00 (2D dubbing)
20-21.06
godz. 15:00 (2D dubbing)
22-25.06
godz. 16:00 (2D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Animacja / B.O. / 85 minut

 

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

 

 „GUNS AKIMBO”

 

Emisja:

data: godzina:
19.06
godz. 18:00 (2D napisy)
20-21.06
godz. 17:00 (2D napisy)
22-23.06
 godz. 18:00 (2D napisy)
25.06
 godz. 18:00 (2D napisy)
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / od 12 lat / 95 minut

 

Życie Milesa nie potoczyło się zgodnie z jego oczekiwaniami. Zamiast wymarzonego losu bohatera, spędza całe dnie przy biurku tworząc gry komputerowe wśród współpracowników, którzy nie darzą go zbyt wielką sympatią. Wszystko ulega zmianie, gdy będąc pod wpływem alkoholu pozostawia negatywny komentarz na stronie nielegalnego internetowego show o nazwie Skizm, którego uczestnicy walczą ze sobą na śmierć i życie. W efekcie Milesowi składa wizytę Riktor, maniak stojący za kanałem i siłą zmusza go do wzięcia udziału w morderczej zabawie. Jego pierwszym przeciwnikiem okazuje się dotąd niepokonana gwiazda rozgrywek Nix (Samara Weaving). 

 

 „SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER”

 

Emisja:

data: godzina:
19.06
godz. 20:00 
20-23.06
godz. 19:00
25.06
godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania:  Dramat / od 16 lat / 130 minut

 

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

 

 „BYŁ SOBIE PIES 2”

 

Emisja:

data: godzina:
26.06
godz. 16:00 (2D dubbing)
27-28.06
godz. 15:00 (2D dubbing)
29-30.06
godz. 16:00 (2D dubbing)
 02.07 godz. 16:00 (2D dubbing)
Gatunek / Czas trawania:  Familijny / od 6 lat / 108 minut

 

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

 

 „BAD BOYS FOR LIFE”

 

Emisja:

data: godzina:
26.06
godz. 18:00 (2D napisy)
27-28.06
godz. 17:00 (2D napisy)
29-30.06
godz. 18:00 (2D napisy)
Gatunek / Czas trawania:  Akcja / od 14 lat / 124 minut

 

Funkcjonariusze Mike Lowery i Marcus Burnett ponownie ruszają do akcji! Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO - nowe pokolenie policyjnych twardzieli.

 

 „NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK”

 

Emisja:

data: godzina:
26.06
godz. 20:15 (2D napisy)
27-28.06
godz. 19:15 (2D napisy)
29-30.06
godz. 20:15 (2D napisy)
Gatunek / Czas trawania:  Horror / od 18 lat / 124 minut

 

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriet Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: