Drodzy widzowie, dla waszego bezpieczeństwa w kinie Wolność obowiązują następujące zasady:

  • obowiązek zakrywania ust i nosa przez widzów,
  • udostępnienie przez kino widzom nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali - rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami,
  • dostępność środków do mycia i dezynfekcji rąk dostępne na terenie kina, m.in. w toaletach oraz przy wejściach na teren kina i przy wyjściach,
  • oznaczenie dedykowanych pojemników na zużyte środki ochrony osobistej,
  • udostępnienie w miarę możliwości bezdotykowych podajników na ręczniki papierowe,
  • umieszczenie w widocznych miejscach instrukcji mycia rąk według rekomendacji GIS,
  • sprzątanie, dezynfekcja toalet ze zwiększoną częstotliwością,
  • obowiązkowa dezynfekcja dłoni przez uczestników przed wejściem na teren kina,
  • ustawianie kolejek z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym,
  • wietrzenie i wentylowanie sali kinowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 „NĘDZNICY” - reż. Ladj Ly

 

Emisja:

data: godzina:
2.07
godz. 18:30
Gatunek / Czas trawania: Dramat / 1 godz. 42 min.

 

Współczesny Paryż jest nie tylko miastem wielu kultur i narodowości, ale też licznych skrajności, które raz na jakiś czas prowadzą do niewielkich erupcji przemocy. Kiedy do wydziału policji zajmującego się uliczną przestępczością trafia młody idealista Stephane, nikt nie podejrzewa, że tym razem eksplozja agresji i brutalności będzie znacznie większa. Ścierając się z cynicznym dowódcą, próbując zrozumieć otaczający go świat równych i równiejszych, Stephane wkracza w kolejne kręgi piekła. A tryumfalne wybuchy radości po zwycięskim finale Mistrzostw Świata w 2018 roku pozostają jedynie blaknącym wspomnieniem.

 

 „POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ” - reż. Nicolas Bedos

 

Emisja:

data: godzina:
8.07
godz. 18:30
Gatunek / Czas trawania: Dramat / 1 godz. 50 min

 

Zagubiony w świecie nowych technologii, wzdychający do telefonów stacjonarnych, papierowych książek i wąsów rysownik komiksów Victor, nieoczekiwanie dostaje propozycję nietypowej podróży w czasie.

 

 „PRAWDA” - reż. Hirokazu Koreeda

 

Emisja:

data: godzina:
15.07
godz. 18:30
Gatunek / Czas trawania: Dramat / 1 godz. 46 min

 

Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

 

 „NAJGORSZE WIERSZE ŚWIATA” - reż. Gábor Reisz

 

Emisja:

data: godzina:
22.07
godz. 18:30
Gatunek / Czas trawania: Dramat /  Komedia / 1 godz. 30min.

 

Życie 33-letniego Tamása w jednej chwili staje na głowie. Rzuca go dziewczyna, w efekcie czego zdesperowany mężczyzna postanawia zamienić Paryż na rodzinny Budapeszt. Powrót w rodzinne strony ma pomóc mu dojść do siebie i zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Swoistą terapią okazuje się podróż sentymentalna do czasów dzieciństwa i dorastania. 

 

 „ZDRAJCA” - reż. Marco Bellocchio

 

Emisja:

data: godzina:
29.07
godz. 18:30
Gatunek / Czas trawania: Dramat /  Biograficzny / 2 h 32 min

 

Prezentowany w canneńskim konkursie, trzymający w napięciu Zdrajca w niczym nie przypomina popularnych opowieści o mafii. W najdroższym ze swoich filmów mistrz Bellocchio bez wahania zdradza romantyczną, gangsterską narrację spod znaku Ojca chrzestnego na rzecz surowej rekonstrukcji brutalnych wydarzeń. W jej centrum znajduje się Tommaso Buscetta, boss, który złamał omertę, mafijną zmowę milczenia.

 


    

           

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: