Już od piątku widzowie będą mogli oglądać największe przeboje światowego i polskiego kina w najnowszej technologii. Kino zostało wyposażone w najnowocześniejszy w Polsce cyfrowy projektor SONY trzeciej generacji, wyświetlający filmy w niezwykle wysokiej rozdzielczości, zapewniającej wyjątkową jakość obrazu oraz idealne odwzorowanie wszystkich kolorów. Zastosowana technologia gwarantuje widzom wysoki komfort oglądania wszystkich filmów. Ponadto w kinie zainstalowano najnowszy na rynku system 3D – całkowicie bezpieczny i neutralny dla zdrowia kinomanów. Widzowie, aby mogli się cieszyć filmami wyświetlanymi w technologii 3D, będą musieli plastikowe okulary 3D. Okulary te będą dostępne w kasie kina w dwóch rozmiarach- dla dorosłych i dla dzieci, są to okulary wielokrotnego użytku.

W okresie od 6 do 12 września bilety kinowe (normalne i ulgowe) dostępne będą w promocyjnej cenie – 10 zł! Poza promocją obowiązuje cennik: bilet normalny: 18 zł, ulgowy: 14 zł.

Rezerwacji można dokonywać od 4 września od godz. 14:00 telefonicznie (94 712 83 01) lub w kasie kina.

Cyfryzacja kina "Wolność" była możliwa dzięki dofinansowaniu otrzymanemu przez SAPiK z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Urzędu Miasta Szczecinek.

 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: