Już w najbliższą niedzielę, 6 października na kortach krytych Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbędzie się pierwsza "Niedziela Tenisowa", czyli cykl zajęć tenisowych, dostępnych dla każdego. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przypadnie Wam do gustu! Rozpoczynamy o godz. 14:00. Harmonogram zajęć tenisowych będzie wyglądał następująco:


14:00-15:00 - zajęcia tenisowe dla nauczycieli W-F, którzy przeszli szkolenie PZT i chcą podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie na korcie,


15:00-16:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (z opiekunem), nasz instruktor udzieli Wam darmowych lekcji tenisa ziemnego. Przyjdź i sprawdź, może to właśnie Ty zechcesz kontynuować dzieło czołowych polskich tenisistów,


16:00-17:00 - zajęcia dla dorosłych (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę na korcie. Za niewielką opłatą otrzymasz możliwość uczenia się gry w tenisa, poznasz partnera do gry, a przede wszystkim - ruszysz się z domu!


17:00-18:00 - zajęcia tylko dla pań (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do naszych kochanych pań, które szukają nowych sposobów na zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję.


Przyjdź i trenuj po okiem naszych doświadczonych instruktorów!"Niedziela Tenisowa", to nowa propozycja w całym gąszczu zajęć ruchowych, dostępnych w Szczecinku. Czym różni się od całej reszty? Przede wszystkim dostępnością i łatwością treningów. U nas nie musisz być zawodowcem, nie musisz dysponować własnym sprzętem, nie musisz też wydawać fortuny, by móc ćwiczyć. Wystarczą Twoje chęci.Przyjdź do nas w najbliższą niedzielę i przekonaj się osobiście!
Zapraszamy!

 

 

info: aqua-tur

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: