15 listopada o godz. 20:00, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury i telewizja GAWEX zaprasza fanów mocnego grania na filmowe widowisko z zespołem Metallica w roli głównej.
„Metallica Through the Never" to przełomowe, napędzane drapieżną muzyką, widowisko filmowe. Jest połączeniem spektakularnego koncertu, który Metallica przygotowała specjalnie do filmu, z pełną akcji i przesiąkniętą mrocznym klimatem fabułą. W trakcie spektakularnego koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zadanie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowa z pozoru wyprawa zamienia się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje słynne utwory. Pokonując opustoszałe ulice miasta Trip zdany jest wyłącznie na siebie i bardzo zdeterminowany aby dostarczyć przesyłkę Metallice.

Pokazowi filmu towarzyszyć będą liczne atrakcje. Tuż przed seansem w holu kina będzie można spróbować swoich sił, grając jedną z piosenek zespołu. Dla fanów łączenia muzyki i zabawy przygotowaliśmy konkurs "Guitar Hero". W holu pojawią się stoiska ze sprzętem muzycznym oraz płytami CD. Wśród uczestników seansu rozlosujemy nagrody, m. in. koszulki przygotowane na tę okazję. Po seansie zapraszamy wszystkich do Piano Baru, gdzie  będzie można wziąć udział w Jam Session. A dla wszystkich, którzy przy barze okażą bilet z seansu – niespodzianka.Zaczynamy o godz. 20:00 w kinie Wolność, cena biletu 15zł. Tego dnia „Nothing else matters, tylko Metallica”!

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: