Już w najbliższą niedzielę, 1 grudnia na kortach krytych Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela Tenisowa". Czekamy na kolejnych chętnych, którzy dołączą do nas!

Rozpoczynamy o godz. 14:00. Harmonogram zajęć wygląda następująco:

14:00-15:00 - zajęcia tenisowe dla nauczycieli W-F, którzy przeszli szkolenie PZT i chcą podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie na korcie,

15:00-16:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (z opiekunem), nasz instruktor udzieli Wam darmowych lekcji tenisa ziemnego. Przyjdź i sprawdź, może to właśnie Ty zechcesz kontynuować dzieło czołowych polskich tenisistów,

16:00-17:00 - zajęcia dla dorosłych (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę na korcie. Za niewielką opłatą otrzymasz możliwość uczenia się gry w tenisa, poznasz partnera do gry, a przede wszystkim - ruszysz się z domu!

17:00-18:00 - zajęcia tylko dla pań (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do naszych kochanych pań, które szukają nowych sposobów na zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję. Przyjdź i trenuj po okiem naszych doświadczonych instruktorów!

Przyjdź do nas w niedzielę, 1 grudnia br. i przekonaj się osobiście!

Zapraszamy!

PAMIĘTAJ - DO KOŃCA ROKU KORZYSTASZ Z NASZEGO SPRZĘTU ZA DARMO!

Masz pytania? Dzwoń! 696-057-459

 

 info:Aqua-Tur

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: