W miniony weekend 7-8.12.2013 w Szczecinie został rozegrany Puchar i Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego w tańcu towarzyskim oraz Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich w kat. Dorosłych i Juniorów II.

W tym prestiżowym turnieju świetnie zaprezentowały się pary Klubu Tańca Towarzyskiego „Aida”. W kat 14-15 lat kl. E na trzecim miejscu uplasowała się nasz młodziutka para Arek Wawrzyniak i  Ania Poghosyan.

W klasie C pow. 15 lat podwójnymi srebrnymi medalistami (w tańcach standardowych  i latynoamerykańskich) zostali Przemek Superson i Małgorzata Zielińska.

Złoty medal w Pucharze Okręgu w kl. A w tańcach latynoamerykańskich wytańczyli Szymon  Conder i Celina Balon. Para ta również reprezentowała z dużym powodzeniem  szczecinecką Aidę na Mistrzostwach Okręgu w kat. pow. 15 lat La, zdobywając finałowe V miejsce wśród par kl. S. Szymon z Celiną wystartowali również w niedzielnej Gali - gdzie rozegrane zostało m. in. GPP w tańcach latynoamerykańskich - plasując się na dobrym,  półfinałowym 10 miejscu.

Naszym tancerzom i trenerowi Katarzynie Balon serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.