Już w najbliższą niedzielę, 2 lutego 2014r. na kortach krytych Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela Tenisowa". Czekamy na kolejnych chętnych, którzy do nas dołączą. Nasza niedziela tenisowa rozpocznie się, jak zawsze o godz. 14:00. Harmonogram zajęć tenisowych będzie wyglądał następująco:

14:00-15:00 - zajęcia tenisowe dla nauczycieli WF-u, którzy przeszli szkolenie PZT i chcą podnieść swoje kwalifikacje i doświadczenie na korcie,

15:00-16:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (z opiekunem), nasz instruktor udzieli Wam darmowych lekcji tenisa ziemnego. Przyjdź i sprawdź, może to właśnie Ty zechcesz kontynuować dzieło czołowych polskich tenisistów!

16:00-17:00 - zajęcia dla dorosłych (płatne 10zł od osoby), skierowane  do osób, które zaczynają swoją przygodę na korcie. Za niewielką opłatą otrzymasz możliwość uczenia się gry w tenisa, poznasz partnera do gry, a przede wszystkim - ruszysz się z domu!

17:00-18:00 - zajęcia tylko dla pań (płatne 10zł od osoby),  skierowane  do pań, które szukają nowych sposobów na zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję.

Przyjdź do nas w niedzielę, 2 lutego 2014 roku i trenuj pod okiem naszych doświadczonych instruktorów!

 

 

info: Aqua-Tur

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: