Dzień Kobiet za pasem. Tradycyjnie mamy niespodziankę dla naszych sympatycznych Klientek. Tenisowa promocja „Przyjaciółki do spółki”, to okazja, która prawdopodobnie nigdy się już nie powtórzy.

Czy szykujesz się już na wiosnę? Planujesz poprawić formę? Czy wiesz, że tenis ziemny, to idealny trening, który pomoże Ci poprawić wydolność organizmu oraz osiągnąć wysoki poziom nastawienia do ćwiczeń? To sport, dzięki któremu osiągniesz idealną sylwetkę i poprawisz jednocześnie swoje relacje towarzyskie!

Z początkiem wiosny na obiektach Regionalnego Centrum Tenisowego odbywać się będą pierwsze kursy tenisowe, polecane przez Polski Związek Tenisowy - TENIS XPRESS! To rewolucyjne podejście do treningów i samej gry, pozwalające opanować sztukę sprawnego poruszania się na korcie już w 9 godzin!

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o Was. Nie tylko organizacyjnie (treningi zaplanujemy z uczestnikami kursów), ale i cenowo! Koszt kursu, to około 1/3 kwoty, którą trzeba było wydać na osiągnięcie takich wyników, trenując starą metodą (indywidualne lekcje z instruktorem).

Jeśli jednak zdecydujesz się wykupić kurs tenisowy TENIS XPRESS dla siebie i drugiej osoby w dniach 8-9 marca br. – oddamy Ci PÓŁ wydanej kwoty (300 złotych) w usługach basenowych! Po raz pierwszy możesz nauczyć się grać w tenisa, wydając tak mało!

Promocja dotyczy kursów tenisowych zakupionych przez Panie w dniach 8 i 9 marca br. Drugi, opłacany kurs jest jednak dla dowolnie wybranego przez Panie partnera. Może, więc być zakupiony dla kobiety lub mężczyzny. Ważne jest, byście chcieli ze sobą trenować.

 

info: aqua - tur

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: