Materia w Piano Barze!

Z przyjemnością informujemy, że 28 marca o godz. 19:00 w Piano Barze odbędzie się koncert słynnego już w Polsce i Europie zespołu Materia! Występ odbędzie w ramach trasy koncertowej grupy po naszym kraju.


Materia to zespół szczególnie zasłużony dla Szczecinka. Chłopcy promowali nasze miasto, uczestnicząc w programie Must Be the Music. Odnieśli sukces, dostając się do finału tego talent show, oczarowali jurorów i publiczność, która wysłała na nich mnóstwo smsów. Materia swoim występem zainaugurowała także galę otwarcia Centrum Konferencyjnego ZAMEK, która była jednym z najważniejszych wydarzeń minionego roku w Szczecinku. Przypomnijmy, że w tamtym roku dużym zainteresowaniem cieszył się również festiwal MATERIA FEST, który zgromadził tłumy fanów pod wieżą Bismarcka i podczas którego u boku Materii wystąpiły inne zespoły metalowe oraz rockowe. Festiwal stał się imprezą cykliczną w naszym mieście i odbędzie się ponownie już w wakacje.

A póki co wszystkich miłośników ostrego brzmienia i zespołu Materia zapraszamy do Piano Baru, gdzie będzie naprawdę gorąco!

 

Bilety w cenie -15 zł- do nabycia w kasie kina Wolność lub w recepcji Centrum Konferencyjnego Zamek.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona do 100!

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: