Już w najbliższą niedzielę , 1 czerwca  na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego w Szczecinku odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu "Niedziela Tenisowa" przed wakacjami. Czekamy na kolejnych chętnych, którzy dołączą do nas - w tym, wyjątkowym dla najmłodszych dniu!

Nasza niedziela tenisowa rozpocznie się, jak zawsze o godz. 14:00. Harmonogram zajęć tenisowych będzie wyglądał następująco:

14:00 -16:00 - zajęcia dla dzieci i młodzieży (z opiekunem), nasz instruktor udzieli Wam darmowych lekcji tenisa ziemnego. Przyjdź i sprawdź, może to właśnie Ty zechcesz kontynuować dzieło czołowych polskich tenisistów,

16:00 -17:00 - zajęcia dla dorosłych (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do osób, które zaczynają swoją przygodę na korcie. Za niewielką opłatą otrzymasz możliwość uczenia się gry w tenisa, poznasz partnera do gry, a przede wszystkim - ruszysz się z domu!

17:00 -18:00 - zajęcia tylko dla pań (płatne 10zł od osoby), zajęcia skierowane są do naszych kochanych pań, które szukają nowych sposobów na zgrabną sylwetkę i doskonałą kondycję. Przyjdź i trenuj po okiem naszych doświadczonych instruktorów!

Przyjdź do nas w niedzielę, 1 czerwca 2014r. i przekonaj się osobiście!

Najbliższa niedziela to także Dzień Dziecka na basenie!

Zapraszamy!

AQUA-TUR

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: