Tego jeszcze nie grali

Niewiele czasu zostało, do zaplanowanych na jutro rozgrywek tenisowych o tytuł Mistrza Szczecinka. Początek rywalizacji zaplanowano na jutro (sobota, 12 lipca) na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego o godz. 9:00. Zawodnicy będą walczyć o tytuł aż w czterech kategoriach wiekowych: +18, +35, +50 i +65. Rozegrane zostaną także spotkania par deblowych.

Miło nam poinformować, że na naszych kortach wydarzy się jutro coś wyjątkowego: Tego jeszcze nie grali, czyli występ muzyków i uczestników Letniego Kursu Muzycznego, odbywającego się właśnie w Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku.

Sam kurs odbywa się w naszym mieście po raz jedenasty, a jego uczestnicy, poza graniem na instrumentach wyjątkowo chętnie korzystają z oferty sportowej, jaką oferuje Szczecinek. Każdego dnia spotkać ich można także na kortach Regionalnego Centrum Tenisowego, gdzie do późnych godzin wieczornych realizują swoją pasję tenisową.

Sam koncert będzie dla muzyków idealnym sprawdzianem z przygotowania do dużo większej imprezy, podsumowującej kończący się właśnie Kurs. Muzycy, wykładowcy i ich goście zagrają dla mieszkańców Szczecinka już dzień później, na Placu Wolności. Tego jeszcze nie grali … zapraszamy!

 

INFO: AQUA-TUR

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: