Szczecinecka Nagroda Kultury „Gryfita Szczecinecki” to wyróżnienie, które od 2014 roku przyznawane będzie lokalnym animatorom kultury oraz artystom związanym z naszym miastem.

 

 

Nagroda przyznawana będzie corocznie przez Burmistrza Szczecinka na wniosek instytucji kultury, związków i stowarzyszeń społeczno-kulturalnych, szkół, jednostek organizacyjnych, których statutowy zakres działania obejmuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki, Komisji Kultury, Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Miasta Szczecinek, dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury oraz osób fizycznych, mieszkańców Szczecinka.

 

„Gryfita Szczecinecki” przyznawany będzie w następujących kategoriach:

1. sztuki plastyczne,

2. twórczość literacka i upowszechnianie kultury,

3. muzyka i taniec,

4. film i teatr.

 

Termin składania wniosków z nazwiskami poszczególnych kandydatów upływa 30 września 2014 roku. Nagroda zostanie oficjalnie wręczona podczas Szczecineckiej Gali Kultury, która odbędzie się 5 października o godz.18:00 w kinie "Wolność"

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecinka do zgłaszania osób bądź instytucji, które w Państwa mniemaniu przyczyniły się do upowszechniania lokalnej kultury i artystycznej  promocji naszego miasta.

 

Formularze nominacyjne można pobrać z naszej strony internetowej (załącznik poniżej). Po ich wypełnieniu należy je przesłać pocztą bądź e-maliem na adres Urzędu Miasta z adnotacją: Szczecinecka Nagroda Kultury.

 

UM Szczecinek, plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek

e-mail: t.czuk@um.szczecinek.pl

 

inf. Tomasz Czuk

Pobierz FORMULARZ NOMINACYJNY  (MS Word) (PDF)

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: