Oddaj swój głos na szczecineckie schronisko dla zwierząt!

 

Miło nam Państwu zakomunikować, że szczecineckie schronisko dla zwierząt znalazło się w półfinale elitarnego konkursu organizowanego przez organizację Greenpeace „Uwolnij Energię„.

- Nasza placówka wybrana została do półfinałowej trzydziestki spośród 137 instytucji tego typu, jakie działają na terenie całej Polski. Teraz czeka nas  walka o ścisły finał, w którym znajdzie się dziesięć schronisk z największą ilością głosów oddanych przez internautów - mówi kierownik szczecineckiego schroniska dla zwierząt, pani Danuta Kadela.

Trzeba przyznać, że jest w tym roku o co walczyć. Organizatorzy uhonorują bowiem zwycięzców trzema bardzo niekonwencjonalnymi nagrodami, a będą to mikroelekrownie OZE.

Dzięki zastosowaniu takich instalacji można samemu produkować energię elektryczną, oszczędzając tym samym na rachunkach za prąd.  Greenpeace zajmie się też montażem i podłączeniem instalacji.

Żeby tak się stało w Szczecinku,  musimy jednak pokonać naszych rywali, co wcale nie będzie takie łatwe, tym bardziej że w gronie naszych przeciwników znalazły się bardzo duże i znane fundacje,  jak Viwa czy Tara – schronisko dla koni.

Pokażmy jednak wspólnie, że ”mały” może więcej i zagłosujmy na nasze schronisko!

Link do głosowania www.greenpeace.pl/konkurs/.

 

 

info. Tomasz Czuk

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: