Zakończyła się akcja AżPoMorze, która miała na celu rozwój turystyki na Pomorzu Zachodnim i którą prowadziła Anita Demianowicz. Blogerka przez ostatni miesiąc zwiedzała Pomorze Zachodnie i dzieliła się swoimi wrażeniami z internautami. Teraz możemy przeczytać podsumowanie jej wyjątkowej przygody oraz zobaczyć, które miejsca zrobiły na blogerce największe wrażenie.

Szczecinek zajął pierwsze miejsce w kategoriach: nocleg, jedzenie oraz miasto.
 

"Nocleg

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinku i hotel butikowy Sint Ji. W żadnym niestety nie spałam, ale oba odwiedziłam i oba miejsca oferują najpiękniejsze, najstaranniej urządzone pokoje, jakie widziałam. Oba w Szczecinku  Cudo!
 

Miasto

Bez dwóch zdań wygrywa Szczecinek. Za wszystko. Za organizację (SZLOT perfekcyjnie wszystko zorganizował To tu spędziłam czas z fantastycznymi ludźmi, jadłam najpyszniejsze dania i zaglądałam do najpiękniejszych pokoi. W dodatku Szczecinek zaskoczył mnie liczbą atrakcji turystycznych, nie tylko dla przyjezdnych, ale i dla miejscowych. Miałam wrażenie, że musi się w Szczecinku dobrze mieszkać.
 

Jedzenie

Restauracja Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinku – za pięknie podane i rewelacyjne w smaku dania oraz przemiłą i niezwykle profesjonalną obsługę."

 

Całą relację można przeczytać tutaj.

 

Bardzo nas cieszy tak pozytywna opinia o naszym mieście, a w szczególności o Zamku Książąt Pomorskich, czujemy się wyróżnieni!


 


 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: