Akcja spektaklu rozgrywa się w salonie fryzjerskim „Szalone nożyczki”. To królestwo mistrza nożyczek i grzebienia Antoniego Kędziorki. Wynajmuje on lokal od Izabeli Czerny – mistrzyni fortepianu. Momentem zwrotnym akcji jest mord, którego ofiarą pada Izabela Czerny. Zwłoki zostają znalezione w mieszkaniu pianistki, mieszczącym się nad salonem fryzjerskim. Podejrzenie pada na Antoniego, personel zakładu i przebywających w nim klientów. Okazuje się, że w tej grupie są dwaj policjanci, którzy natychmiast podejmują śledztwo. Jaki będzie jego wynik? Kto zabił? O tym zdecyduje… publiczność!

„Szalone nożyczki” to spektakl oparty na interakcji pomiędzy sceną a widownią, pomiędzy aktorami, a publicznością, która słuchając zeznań podejrzanych osób i analizując przebieg akcji, ustala końcowy werdykt. Pyszna zabawa dla każdego – bo kto choć raz w życiu nie bawił się w detektywa?


Doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie!!! 

Bilety w cenie 30 zł dostępne są już w kasie kina Wolność

 

Obsada: Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Małgorzata Wiercioch, Artur Paczesny, Marcin Borchardt, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski
Scenografia: Tadeusz Smolicki  Reżyseria: Andrzej Chichłowski
 Autor sztuki: Paul Portner Tytuł oryginalny: Shear Madness
  Autor przekładu: Elżbieta Woźniak
 Muzyka: Opracowanie muzyczne: Adrian Adamowicz Kostiumy: Tadeusz Smolicki

 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg  


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: