Casting do programu „Mali Giganci”!

 

Zapraszamy małych „showmanów” w wieku 4 - 6 lat oraz młodych wokalistów i tancerzy 7 -12 lat na casting do programu odbędzie się 10 stycznia 2015r. w Gdańsku w Hotelu Scandik, ul. Podwale Grodzkie 9. Zapraszamy od godziny 10:00!

Jeżeli ktoś chciałby się umówić na konkretny przedział czasowy, prosimy o bezpośredni kontakt pod nr telefonu 797 408 300.

Na casting należy stawić się z wypełnionymi przez rodziców oświadczeniem oraz ankietą (do pobrania). Rodzice są proszeni o zabranie ze sobą dowodu osobistego, a dzieci w wieku szkolnym - legitymacji.

Dzieci, które nie dotrą na pre-casting w Gdańsku, mają możliwość wysłania zgłoszenia drogą on-line. Należy nagrać 3 minutowy filmik, prezentujący umiejętności dzieci/dziecka, zawierający także wizytówkę ( czyli przedstawienie się, opowiedzenie kilku zdań o sobie-pokazanie charakteru). Wielkość filmiku nie może przekraczać 40 MB - format MP4 lub Move. Filmik należy wysłać na maila: joanna.wilk@fremantlemedia.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń- 15 stycznia. Tylko soliści i duety. ZAPRASZAMY!

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: