Otyliada 2015!

Już w najbliższy weekend po raz drugi w Szczecinku odbędzie się II Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2015. To największa tego typu, amatorska impreza w Polsce. Maraton odbędzie się na ponad 30 krytych pływalniach w nocy z 28 lutego na 1 marca. Patronem imprezy jest nasza najlepsza pływaczka - Otylia Jędrzejczak. Od jej imienia nadano nazwę maratonowi.

 

Otylia Jędrzejczak, która wspiera organizatorów maratonu twierdzi, iż był on strzałem w dziesiątkę, bo z jednej strony jest promocją pływania i sportu, a z drugiej jest zaproszeniem rodzin do wspólnego spędzenia czasu, którego niestety mamy coraz mniej dla siebie. Samo zaś pływanie jest nie tylko najtańszą dyscyplina sportu, bo do jej uprawiania wystarczy tylko kostium kąpielowy, ale ma ogromny wpływ na rozwój naszego całego naszego organizmu, a poza tym wydobywa z nas pozytywne endorfiny powodując, że możemy być szczęśliwsi.

 

To już ostatnia szansa, aby dołączyć do nocnych pływaków. Zapisy uczestników odbywają się na szczecineckim basenie. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego: b.bracka@sport.szczecinek.pl lub telefonicznego: 94 37 296 28, 664 182 672 z Panią Beatą Bracką. Wpisowe, to 10 złotych.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: