Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne i Szkoła Muzyczna I i II st. w Szczecinku zapraszają na koncert Szczecineckiej Małej Filharmonii - WIECZÓR W OPERZE.


Wystąpią:

Orkiestra Kameralna Szkoły Muzycznej

Studenci Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Poznaniu, z klasy prof. Wojciecha Maciejowskiego

Dyrygent - Tomasz Giłka

Prowadzenie koncertu – Agnieszka OrłowskaNa scenie szczecineckiego kina Wolność, odbędzie się kolejny koncert Orkiestry Kameralnej Szkoły Muzycznej, realizowany w ramach Szczecineckiej Małej Filharmonii, która tym razem wzięła na warsztat fragmenty oper Wolfganga Amadeusza Mozarta. To właśnie wtedy zabrzmią dźwięki „Czarodziejskiego fletu”, a muzycy zabiorą nas na „Wesele Figara”.
W skład orkiestry wchodzą uczniowie, nauczyciele oraz absolwenci Szkoły Muzycznej w Szczecinku, jak również wspierający ją zaprzyjaźnieni muzycy. Podczas koncertu w towarzystwie orkiestry wystąpią także soliści – studenci wydziału wokalnego Akademii Muzycznej w Poznaniu, z klasy prof. Wojciecha Maciejowskiego.
Koncert będzie muzycznym zakończeniem piątkowego wieczoru, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego melomana. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina Wolność. Serdecznie zapraszamy!

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: