Już w sobotę 21 marca, o godzinie 20:00 w Piano Barze zagra Cugowski-Gołąb-Torres Trio. To wyjątkowy eksperyment muzyczny i nowatorski projekt artystów doskonale znanych z polskiej sceny muzycznej.

Wojtek Cugowski - Multiinstrumentalista, muzyk sesyjny, gitarzysta Braci. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami lubelskiej sceny muzycznej jak Jan Kondrak, Jolka Sip czy Marek Dyjak.

Tomek "Frampoliusz" Gołąb - Basista-sideman, muzyk Braci. Nagrywał między innymi z Martyną Jakubowicz, z Markiem Radulim, z Big Cycem, z Czarno-Czarnymi, z Justyną Steczkowską czy z Magdą Femme.

Tomek Torres - Perkusista zespołu Afromental. Współpracuje również z: Krzysztof Urbański Quartet, Jose Torres (Salsa Tropical, ConSONantes, The Cuban Train), Quinteto Cubano, Optymistic, Mikromusic, Margaret J. Project.

 

Projekt CGT Trio to wyraziste i energetyczne brzmienia, przesycone spontanicznością
i wolnością, utrzymane w konwencji jazz rocka i fusion. To duża dawka własnego repertuaru i standardów, z domieszką rocka, jazzu, bluesa i funky!

 

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) kupować można w kasie kina „Wolność” i w CK ZAMEK. ZAPRASZAMY!  

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: