Spektakl familijny "Igraszki z bajką"

 W sobotę, 11 kwietnia o godz. 16:00 na deskach kina Wolność zostanie wystawiona sztuka dla dzieci i dorosłych „Igraszki z bajką” w wykonaniu Teatru Tęcza ze Słupska. To wyjątkowe przedstawienie, które piękną scenografią i świetną grą aktorską zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów.
 

Akcja sztuki z rozgrywa się współcześnie i opowiada o tym, co potrafią wymyślić dzieci, gdy zostaną same w domu. Mama i tata głównej bohaterki Marysi wychodzą, lecz nie chcą zabrać córki ze sobą. Każą jej przeczytać w tym czasie książkę. Po wyjściu rodziców dziewczynka ze złości wyrzuca książkę, co sprawia, że zjawiają się bajkowi bohaterowie. Wyrzucone z bajek postacie są oburzone takim traktowaniem „bohaterów” oraz tym, że zniszczono ich świat... Ale nie zdradzajmy wszystkich tajemnic! O dalszym przebiegu akcji dowiecie się już z przedstawienia. O jednym możemy zapewnić - „Igraszki z bajką” będą wesołą zabawą dla wszystkich - dzieci i rodziców.

 

Spektakl, który trwa 65 minut z przerwą, powinny obejrzeć dzieci dla zabawy, a rodzice ku przestrodze. Bo, kto wie, jaką bajkę wymyślą ich dzieci gdy zostaną same w domu.

 

Bilety w cenie: 12 zł ulgowy oraz 14zł normalny do nabycia w kasie kina Wolność

 

Autor i reżyseria – MAŁGORZATA KAMIŃSKA-SOBCZYK

Scenografia – JAN ZIELIŃSKI

Muzyka - JERZY STACHURSKI

Ruch sceniczny – TATIANA ASMOŁKOWA

Przygotowanie wokalne – JOLANTA OTWINOWSKA

Asystent reżysera – ANNA RAU

Obsada:

Marysia-IZABELA NADOBNA-POLANEK

Mama, Kopciuszek- ANNA RAU

Babcia Jadzia, Baba Jaga – ALICJA GIERŁOWSKA

Tata, Rycerz – DARIUSZ  DAREWICZ

Smok, Romeo – MACIEJ GIERŁOWSKI

Wilczur Azor, Wilk – MAREK HUCZYK

 

Zapraszamy całe rodziny! 

 Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: