Już 29 kwietnia o godz. 19:00 na scenie kina Wolność odbędzie się wyjątkowy koncert. Przed szczecinecką publicznością wystąpi zespół Piotra Schmidta – Piotr Schmidt Electric Group.
 

Jazz, soul, R&B, fusion, a także funk i szczypta muzyki filmowej to mieszanka, która zaowocowała wielkim sukcesem zespołu. Muzycy, w składzie Piotr Schmidt, Tomasz Bura, Michał Kapczuk i Patryk Dobosz – zdążyli w ciągu swojej czteroletniej działalności wystąpić na wielu festiwalach, zaś indywidualnie, każdy z nich zdobył wiele prestiżowych nagród na konkursach polskich i zagranicznych. Warto zaznaczyć, że lider zespołu, podobnie jak pozostali muzycy, współpracował z wieloma artystami, takimi jak Krystyna Prońko, Wojciech Karolak, Maciej Sikała, czy Benjamin Drazen. Potwierdza to ogromny talent Piotra Schmidta, który każdy będzie mógł odkryć już wkrótce podczas koncertu w naszym mieście.
 

Bilety, w cenie 15 zł, dostępne są w kasie kina Wolność. Warto już teraz zarezerwować ten wieczór dla muzyki, która z pewnością zadowoli każdego melomana.
 

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia!Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: