Plener, rower i książka....

Miejska Biblioteka Publiczna im. Bohdana Horodyskiego po raz kolejny zaprasza do udziału w lokalnej edycji “Odjazdowego Bibliotekarza”, akcji w której bibliotekarze , czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto i okolicę, mogą aktywnie i przyjemnie spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Wszystkich miłośników dwóch kółek i książek zapraszamy 23 maja, o godzinie 10.00 na dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich, oczywiście z rowerem! W programie liczne atrakcje, między innymi plenerowe spotkanie autorskie, konkursy i quizy, wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek, "książkowe" podchody oraz bookcrossing, można zabrać ze sobą przeczytane książki i "uwolnić" je dla innych czytelników. Kolorem akcji jest pomarańczowy, prosimy więc o zabranie ze sobą elementu stroju w tym kolorze (apaszki, czapeczki, koszulki).

Zainteresowanych udziałem w imprezie, prosimy o zgłaszanie się osobiście w bibliotece przy ulicy Wyszyńskiego lub telefonicznie pod numerem telefonu 94 732 65 28, do 15 maja 2015 r.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: