Babski kabaret najlepszy na jesień !

 

 

Już 30 listopada, o godzinie 18:00 w sali kina „Wolność” zobaczymy spektakl kabaretowy „OLD SPICE GIRLS”. Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! I właśnie niezbędną na długie jesienne wieczory porcję szczerego śmiechu zapewnia spektakl kabaretowy " OLD SPICE GIRLS", czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały o teksty Zbigniewa Korpolewskiego ( autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu "Dudek") oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz i Jana Kobuszewskiego)

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenia wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną, i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.


Bilety na „OLD SPICE GIRLS” w cenie 30 zł kupować można w kasie kina „Wolność”. ZAPRASZAMY!!!

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: