Weekend z SAPiK-iem!

 

 

Rozpoczynamy wyjątkowo ciekawy weekend z SAPiK-iem, podczas którego nie zabraknie różnorodnych propozycji kulturalnych.

 

Już dziś o godz. 18:00 zapraszamy na koncert Katarzyny Nosowskiej, który odbędzie się podczas finału XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Malowanie Słowem” im. Mieczysława Czychowskiego. Nosowska zaprezentuje przekrojowy repertuar - głównie najważniejsze i najbardziej znane utwory z solowej działalności. Ostatnie bilety na to wyjątkowe wydarzenie wciąż są dostępne.

 

Po koncercie proponujemy odwiedzić Piano Bar, gdzie o 21:00 odbędzie się kolejna impreza z cyklu Karaoke. Stali bywalcy wiedzą, że to zawsze okazja do świetnej zabawy.

 

Natomiast jutro zapraszamy na nową fascynującą inscenizację MET opery LULU Albana Berga, której transmisję zobaczymy na żywo z Nowego Jorku na ekranie kina Wolność o godz. 18:30, za pośrednictwem przekazu satelitarnego. Gwarantujemy niezapomniane muzyczne wrażenia!

 

Również w sobotę o godz. 12:30 w kinie Wolność odbędzie się kolejna edycja konkursu fotograficznego Szczecinek w moim obiektywie”. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w fantastycznej przygodzie fotograficznej.

 

Z kolei niedziela minie pod znakiem filmowych atrakcji. Przypomnijmy, że w kinie Wolność można oglądać przebój kinowy, który podbił już serca widzów w całej Polsce „Listy do M. 2” oraz wyjątkowo zabawną bajkę „Rabusie fistaszków” w wersji 3D.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: