Podziemne granie w Piano Barze!

Już w najbliższy piątek, 22.01.2016, o godzinie 21:00 w Piano Barze czeka nas wielkie muzyczne wydarzenie. „TAKI PROJEKT” - zespół ze Szczecinka po wielu latach nieobecności wznawia swoją działalność. Gościnnie wystąpią: Roknel i Sukinkoty oraz Artysta Bliżej Nieznany.

 

Przypomnijmy, że grupa TAKI PROJEKT powstała w 2004 roku. Tworzą ją 4 osoby: Smalec, Tarwid, Suchar i Seba. Zespół zaczął pełną parą od występów lokalnych jako suport przed takimi gwiazdami, jak Liber, Doniu, Ascetoholix, następnie zaczął koncertować po całym kraju grając razem z Mezo, Jeden Osiem L, Tede, K.A.S.T.A SQUAD, O.S.T.R, ŁONA, PEJA, Grammatik, DON GURALESKO. Grał na wielu festiwalach muzyki FANKOWEJ i HIP HOPowej ,m.in. HIP HOP DESANT w PŁOCKU.

 

Roknel i Sukinkoty to czteroosobowy skład mieszający rap z improwizowanym jazzem i tym, co tam jeszcze muzykom w duszy zagra. Grają, żeby czerpać z tego jak najwięcej frajdy, dlatego każdy koncert jest inny. Tekstowo koncerty opierają się głównie na utworach z EPki To Kto Łupi Chaos. Pierwszego występu Sukinkotów posłuchać można było tego lata, na jeżyckich PZG .

 

Na koncert wstęp wolny - ZAPRASZAMY!!!

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: