Koncert Oil Stains w Piano Barze!

 

Rozrywkowo zapowiada się najbliższy czas w Piano Barze. Już teraz zapraszamy na koncert zespołu Oil Stains. Zanim podamy parę informacji o zespole - to musimy przyznać, że najbardziej zaskoczył na fakt... że perkusista to równocześnie wokalista. My mamy zamiar się przekonać co wychodzi z takiego połączenia.

 

 

Zespół Oil Stains to grupa koszalińsko-gdyńska, działająca od początku 2013 roku w składzie: Maciej Sztyma (gitara) i Seb der Strychen (perkusja i wokal). Muzycy określają swoją twórczość jako root rock. Dynamiczne i potężne brzmienie grupy jest osadzone w stylistyce korzennego rocka i bluesa. Teksty o tematyce motoryzacyjnej, wolnościowej i miłosnej, przywodzą na myśl pierwszych rock'n'rollowych buntowników. Zarówno fani rockowych brzmień takich jak Led Zeppelin, Mountain czy Black Sabbath, jak i miłośnicy repety spod znaku wczesnych The Black Keys znajdą w muzyce tych dwóch panów wspólny mianownik. 
Zespół w ciągu dwóch lat zagrał około 50 koncertów, w czerwcu 2015 roku wydał płytę "Here comes my train" zawierającą 11 autorskich utworów. Płytę można będzie kupić podczas imprezy w Szczecinku. Przed Oil Stains wystąpi szczecinecki zespół:
James Button Band. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w recepcji Centrum Konferencyjne ZAMEKZAPRASZAMY!

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: