Koncert zespołu PERCIVAL -  WILD HUNT LIVE!

Zespół Percival, doskonale znany wśród miłośników gier i słowiańskiej kultury, zaprezentuje utwory ze składanki „Wild Hunt” podczas niepowtarzalnego show!

Widowisko uświetnione oprawą artystyczną Teatru Avatar, oraz wspaniałą scenografią i iluminacją, wzbogacone wizualizacjami nawiązującymi do gry.

 

 

Członkowie zespołu w trakcie występu będą ubrani w stroje będące rekonstrukcją odzieży z okresu wczesnego średniowiecza, a repertuar zostanie wykonywany na dawnych instrumentach których brzmienie znane jest doskonale fanom gry.

 

Percival powstał w 1999 roku w Lubinie. Ich muzyka to mieszanka folk-metalu, folk-rocka i rocka progresywnego. Muzyka zespołu nawiązuje do polskiej muzyki ludowej, średniowiecznej i przedchrześcijańskiej. Dotychczas grupa wydała kilkanaście krążków otrzymując za nie liczne nagrody. Są wśród nich takie albumy jak „Slava II – Pieśni Słowian Wschodnich”, „Slavny Tur – Live in Wrocław”, „Slava!”, „Oj Dido”, „Eiforr”. Bilety na ten niesamowity koncert w cenie 39 zł do nabycia w kasie kina. Zapraszamy! 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: