II Zawody Rowerkowe „Głosu Koszalińskiego” w Szczecinku!

 

Po ubiegłorocznym debiucie dziecięcych zawodów rowerkowych „Głosu Koszalińskiego” w Szczecinku, już dziś zapraszamy na kolejne wyścigi. Impreza odbędzie się w sobotę 27 maja na terenach OSiR w Szczecinku.

II Zawody Rowerkowe „Głosu Koszalińskiego” w Szczecinku przeprowadzamy razem z miastem Szczecinek, OSiR-em i Samorządową Agencją Promocji i Kultury. 
W wyścigach mogą brać udział dzieci od 3 do 11 lat z podziałem na kategorie wiekowe i płeć. Udział w zawodach jest bezpłatny.

 

Już można zapisywać swoje pociechy - wysyłając maila z imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia dziecka na podany adres: rowerki@gk24.pl lub osobiście w biurze OSiR przy ulicy Piłsudskiego.

W temacie maila należy wpisać: zwody rowerkowe w Szczecinku (koniecznie to należy zaznaczyć, ponieważ w zbliżonym czasie odbywa się kilka wyścigów, w różnych miastach i musimy wiedzieć, gdzie zgłoszone dziecko pojedzie).

 

Mali kolarze pojadą na następujących dystansach:

 

- roczniki 2014 i 2013 na 40 metrów,

- roczniki 2012 i 2011 na 60 metrów,

- roczniki 2010 i 2009 na 100 metrów,

- roczniki 2008 i 2007 na 200 metrów,

- najstarsze dzieci rocznika 2006 i 2005 na 400 metrów, czyli całe okrążenie na bieżni stadionu. Każdy wyścig – oraz dziewczynki i chłopcy będą wystartowany osobno.

 

godz. 9:00 wydawanie numerów startowych

godz. 10:00 – start najmłodszych roczników 3 – latki ( Osobno jadą chłopcy i osobno dziewczynki).

 

Każde dziecko biorące udział w zawodach jest ubezpieczone i każdy zawodnik otrzymuje słodki upominek i dyplom. Trójka stająca na podium otrzymuje dodatkowo nagrody dostosowane do wieku dziecka, przygotowane osobno dla dziewczynek i osobno dla chłopców. W czasie trwania zawodów na uczestników i opiekunów czeka wiele atrakcji. Miejsce imprezy podzielone będzie na dwie strefy - strefa sportowa, gdzie prowadzone są zawody i strefę rekreacyjną prowadzoną przez profesjonalnych animatorów. Będą tam dostępne bezpłatne dmuchane zamki i zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy.

info/foto: gk24

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: