Weekend z SAPiK-iem!

 

W piątek 19 stycznia po raz pierwszy w Piano Barze razem zagrają Dj Suchar i Dj The Nee. Czeka na Was podwójna dawka świetnej muzyki. Początek imprezy 21:00, wstęp 5zł.

Natomiast w sobotę 20 stycznia w holu kina Wolność odbędzie się III edycja Festiwalu Szczecinek Retro Games 2018.Fani i kolekcjonerzy Retro gier Video przygotowali dla zwiedzających 50 stanowisk. Wszyscy chętni będą mogli zagrać w kultowe gry i spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie dla zwiedzających konkursach. Nie zabraknie też kultowych fliperów i automatów „salonowych” .Zapraszamy w godzinach 12:00 - 20:00.

W niedzielę zapraszamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka w rodzinnej atmosferze w Restauracji CK Zamek. W tym dniu będą mogli Państwo skorzystać z 10 % - go rabatu na wybrane dania z kart.

Kino Wolność przygotowało dla Państwa wiele interesujących propozycji filmowych na ten weekend.

Najmłodszych widzów zapraszamy o godz. 10:00 i 12:00 na przedpołudniowy seans feriowy „Balerina”. O godz. 16:00, „Fernando” - bajka o młodym byczku niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki.

Kolejna propozycja to „Jumanji: Przygoda w dżungli” Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpieczeństwom. Seans o godz. 18:00. Natomiast o godz. 20:15 zapraszamy na film „Gra o wszystko”, jest to prawdziwa historia kobiety, która jak "Wilk z Wall Street" wdarła się na szczyt, ale nie spodziewała się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: